Little&Hana
Samo pravi prijatelj je človek, s katerim si lahko dovoliš biti to, kar si!
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
nabbbbek
0
🕒
narocena:pig_nose::heart:
1
🕒
Vprašanje: ALI SE VAM ZDI DA SEM OK PILOVKA, DA IMAM OK OBJAVE ( čeprav jih ni veliko, vem ), DA OK SVETUJEM, DA IMAM NASPLOŠNO ZANIMIV PROFIL, DA SEM PRIJAZNA IN ALI SE VAM ZDI DA TUDI ČE VELIKO MANJKAM SPADAM MED VAS.
ČE IMATE KAKŠNE NASVETE, IDEJE ZA OBJAVE, PROŠNJE..... itd. NAPIŠITE V KOMENTARJE.
-------------------
Hvala tistim ki glasujete.
( GLASUJTE V PROCENTIH.... )
Little
ČE IMATE KAKŠNE NASVETE, IDEJE ZA OBJAVE, PROŠNJE..... itd. NAPIŠITE V KOMENTARJE.
-------------------
Hvala tistim ki glasujete.
( GLASUJTE V PROCENTIH.... )
Little
2
🕒
Končno čas za PIl!!! Ker je PETEK, po napornem tednu je končno prišel
Jaz imam ocenjevalno obdobje ( ne ful, samo vedno morem delat nekaj kar mi vzame čas in potem nimam časa zame, za PIl, za druženje.... )
No ja končno sem lahko malo tu.
Šola je super razen ko je preveč.
Med počitnicami se nisem NITI MALO SPOČILA, ker sem morala VSAK DAN delat neko prekleto sliko od VINCENTA VAN GOGHA iz zavitih listkov ( rolic ) na A3 FORMAT!!!!!! Sej ni da ni zanimivo in da na koncu ne izpade lepo ampak ti vzame res velikoooooooooo časa. Potem sem morala delat neko predstavitev o semenih, pa predstavitev kraja pa se učit matematiko.
Naslednji teden pa imam v ČET ocenjevanje NAR ( preveč snovi!!!!!!!! ) in v PET ocenjevanje GEO ( preveč zakomplicirano ) tako da me tudi naslednji teden ne bo dosti :sob::sob::sob::sob::sob:
Če je kdo za klepet naj piše, drugače pa grem zdaj delat kviz za v galaksijo testov. Poglejte si ga ko bo narejen.
LITTLE
Jaz imam ocenjevalno obdobje ( ne ful, samo vedno morem delat nekaj kar mi vzame čas in potem nimam časa zame, za PIl, za druženje.... )
No ja končno sem lahko malo tu.
Šola je super razen ko je preveč.
Med počitnicami se nisem NITI MALO SPOČILA, ker sem morala VSAK DAN delat neko prekleto sliko od VINCENTA VAN GOGHA iz zavitih listkov ( rolic ) na A3 FORMAT!!!!!! Sej ni da ni zanimivo in da na koncu ne izpade lepo ampak ti vzame res velikoooooooooo časa. Potem sem morala delat neko predstavitev o semenih, pa predstavitev kraja pa se učit matematiko.
Naslednji teden pa imam v ČET ocenjevanje NAR ( preveč snovi!!!!!!!! ) in v PET ocenjevanje GEO ( preveč zakomplicirano ) tako da me tudi naslednji teden ne bo dosti :sob::sob::sob::sob::sob:
Če je kdo za klepet naj piše, drugače pa grem zdaj delat kviz za v galaksijo testov. Poglejte si ga ko bo narejen.
LITTLE
2
🕒
where are you?🥺
1
🕒
ojjj bestiii.
sori tud js sm bla fullll odsotna. js sm ok ti? :slight_smile:
shadow
sori tud js sm bla fullll odsotna. js sm ok ti? :slight_smile:
shadow
1
🕒
Ola!
Kako si? Če tudi slabo, pojdi ven na svež zrak. Uživaj!
Navijam zate,
Tvoja skrivna oboževalka:heart:
--------------------------------------------------------------------------------------
Hej piki. Kako si? Toliko, da veš, zmoreš več, kot se zavedaš!
Tvoja skrivna oboževalka:heart:
--------------------------------------------------------------------------------------------
HVALA TI ZA VSE TE LEPE MISLI IN SPODBUDE.
HVALA KER SI TAKO PRIJAZNA.
ČE MAŠ ČAS ZA KLEPET PRIDI V KLEP.
Kako si? Če tudi slabo, pojdi ven na svež zrak. Uživaj!
Navijam zate,
Tvoja skrivna oboževalka:heart:
--------------------------------------------------------------------------------------
Hej piki. Kako si? Toliko, da veš, zmoreš več, kot se zavedaš!
Tvoja skrivna oboževalka:heart:
--------------------------------------------------------------------------------------------
HVALA TI ZA VSE TE LEPE MISLI IN SPODBUDE.
HVALA KER SI TAKO PRIJAZNA.
ČE MAŠ ČAS ZA KLEPET PRIDI V KLEP.
3
🕒
Hej hej pilovci! :hibiscus::cherry_blossom::kissing_closed_eyes:
Spet sem po dolgem času nazaj. :grimacing:Upam da niste jezni ker sem veliko časa odsotna. Ta mesec sem imela kar nekaj ocenjevanj, pa bolana sem bila, pa za sestrico morem pomagat skrbet...... ZAKLJUČEK: ni časa za Pil:cry:
Da ne bojo samo izgovori zakaj me ni na Pilu, povem kaj več o čem drugem.
JUHUUUUU POČITNICE, KONČNO to sem čakala. Ste šli kam?
NOVA STVAR: Lahko delam kvize, ker sem naročena na Pil ( že nekaj časa, samo se nisem prijavila prej ) kar je zelo dobro, tako da se pripravite na kakšen kviz. Vam sporočim.
Kako ste drugače? Ste utrujeni? Se rabite učit med počitnicami za teste/spraševanja? No jaz na žalost ja.
Še enkrat ponavljam: ČE RABI KDO POGOVOR NAJ MI PIŠE IN PRIDEM V KLEPETALNICO.
Če ma kdo še čas grem zdaj v klepetalnico, pridite če se vam da.
Z LJUBEZNIJO LITTLE:kissing_heart:
Spet sem po dolgem času nazaj. :grimacing:Upam da niste jezni ker sem veliko časa odsotna. Ta mesec sem imela kar nekaj ocenjevanj, pa bolana sem bila, pa za sestrico morem pomagat skrbet...... ZAKLJUČEK: ni časa za Pil:cry:
Da ne bojo samo izgovori zakaj me ni na Pilu, povem kaj več o čem drugem.
JUHUUUUU POČITNICE, KONČNO to sem čakala. Ste šli kam?
NOVA STVAR: Lahko delam kvize, ker sem naročena na Pil ( že nekaj časa, samo se nisem prijavila prej ) kar je zelo dobro, tako da se pripravite na kakšen kviz. Vam sporočim.
Kako ste drugače? Ste utrujeni? Se rabite učit med počitnicami za teste/spraševanja? No jaz na žalost ja.
Še enkrat ponavljam: ČE RABI KDO POGOVOR NAJ MI PIŠE IN PRIDEM V KLEPETALNICO.
Če ma kdo še čas grem zdaj v klepetalnico, pridite če se vam da.
Z LJUBEZNIJO LITTLE:kissing_heart:
2
🕒
Jejjjj vesela sem da si back<3
Mi se zdej pelemo na morjeeee hehhe AHHHHH zdej si uprasala če se mamo kj za učit sm se spomnila da sem pozabila zvezkeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaa! Fucking glasba, fizika, matematika in slova. Rabim še učit umrla bommmmmmmmmm AAAAAAAAAAAAAA jojjjj ne moremo it nazajjjjjjjjjj AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHH
No kakorkoli če ignoriraš moj crash out sm uredu. Ti?
Mi se zdej pelemo na morjeeee hehhe AHHHHH zdej si uprasala če se mamo kj za učit sm se spomnila da sem pozabila zvezkeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaa! Fucking glasba, fizika, matematika in slova. Rabim še učit umrla bommmmmmmmmm AAAAAAAAAAAAAA jojjjj ne moremo it nazajjjjjjjjjj AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHH
No kakorkoli če ignoriraš moj crash out sm uredu. Ti?
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
hiiiiiiiiii! končno sem lahko v klepetalniciii!! ...


