Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

KOTIČEK PILOVCA/KE

Avatar
Little&Hana
Samo pravi prijatelj je človek, s katerim si lahko dovoliš biti to, kar si!
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.

Prispevki:

nabbbbek
0
🕒
 
narocena:pig_nose::heart:
1
🕒
 
hvala
 
Vprašanje: ALI SE VAM ZDI DA SEM OK PILOVKA, DA IMAM OK OBJAVE ( čeprav jih ni veliko, vem ), DA OK SVETUJEM, DA IMAM NASPLOŠNO ZANIMIV PROFIL, DA SEM PRIJAZNA IN ALI SE VAM ZDI DA TUDI ČE VELIKO MANJKAM SPADAM MED VAS.
ČE IMATE KAKŠNE NASVETE, IDEJE ZA OBJAVE, PROŠNJE..... itd. NAPIŠITE V KOMENTARJE.
-------------------
Hvala tistim ki glasujete.
( GLASUJTE V PROCENTIH.... )
Little
2
JAAAAAAA RES SI SUPER, PRIJAZNA.... ( 90%-100% )
JA ODLIČNA PILOVKA SI ( 70%-89% )
JP OK SI, KAR TAKO NAPREJ ( 50%-69% )
VREDU SI, LAHKO BI SE ŠE MALO BOLJ POTRUDILA ( 40%- 59% )
LAHKO BI SE IZBOLJŠALA ( 20%-39% )
NE VEM, KER TI NE SLEDIM ( 0%-19% )
🕒
 
ne poznam te , ampak si zagotovo v redu oseba
 
HVALA TI!!!!!!
 
HVALA TI!!!!!!
 
Končno čas za PIl!!! Ker je PETEK, po napornem tednu je končno prišel
Jaz imam ocenjevalno obdobje ( ne ful, samo vedno morem delat nekaj kar mi vzame čas in potem nimam časa zame, za PIl, za druženje.... )
No ja končno sem lahko malo tu.
Šola je super razen ko je preveč.
Med počitnicami se nisem NITI MALO SPOČILA, ker sem morala VSAK DAN delat neko prekleto sliko od VINCENTA VAN GOGHA iz zavitih listkov ( rolic ) na A3 FORMAT!!!!!! Sej ni da ni zanimivo in da na koncu ne izpade lepo ampak ti vzame res velikoooooooooo časa. Potem sem morala delat neko predstavitev o semenih, pa predstavitev kraja pa se učit matematiko.
Naslednji teden pa imam v ČET ocenjevanje NAR ( preveč snovi!!!!!!!! ) in v PET ocenjevanje GEO ( preveč zakomplicirano ) tako da me tudi naslednji teden ne bo dosti :sob::sob::sob::sob::sob:
Če je kdo za klepet naj piše, drugače pa grem zdaj delat kviz za v galaksijo testov. Poglejte si ga ko bo narejen.

LITTLE
2
🕒
 
hejjjj boga nic hudga sej bo slo, jaz sm zbolela zdej v sredo in sem bla dons doma
 
Hvala, pa hitro ozdravi
 
Če rabiš kaj sem tu<3333
 
where are you?🥺
1
🕒
 
Here, spet po dolgem času
 
Jej
 
ojjj bestiii.
sori tud js sm bla fullll odsotna. js sm ok ti? :slight_smile:

shadow
1
🕒
 
Ola!
Kako si? Če tudi slabo, pojdi ven na svež zrak. Uživaj!
Navijam zate,
Tvoja skrivna oboževalka:heart:

--------------------------------------------------------------------------------------
Hej piki. Kako si? Toliko, da veš, zmoreš več, kot se zavedaš!

Tvoja skrivna oboževalka:heart:
--------------------------------------------------------------------------------------------

HVALA TI ZA VSE TE LEPE MISLI IN SPODBUDE.
HVALA KER SI TAKO PRIJAZNA.
ČE MAŠ ČAS ZA KLEPET PRIDI V KLEP.
3
🕒
 
Iiiii ful lepo je to napisala. Btw pr ns dežuje hahahah svež zrak. A pri vas tudiii?
 
Hej hej pilovci! :hibiscus::cherry_blossom::kissing_closed_eyes:
Spet sem po dolgem času nazaj. :grimacing:Upam da niste jezni ker sem veliko časa odsotna. Ta mesec sem imela kar nekaj ocenjevanj, pa bolana sem bila, pa za sestrico morem pomagat skrbet...... ZAKLJUČEK: ni časa za Pil:cry:
Da ne bojo samo izgovori zakaj me ni na Pilu, povem kaj več o čem drugem.
JUHUUUUU POČITNICE, KONČNO to sem čakala. Ste šli kam?
NOVA STVAR: Lahko delam kvize, ker sem naročena na Pil ( že nekaj časa, samo se nisem prijavila prej ) kar je zelo dobro, tako da se pripravite na kakšen kviz. Vam sporočim.
Kako ste drugače? Ste utrujeni? Se rabite učit med počitnicami za teste/spraševanja? No jaz na žalost ja.
Še enkrat ponavljam: ČE RABI KDO POGOVOR NAJ MI PIŠE IN PRIDEM V KLEPETALNICO.
Če ma kdo še čas grem zdaj v klepetalnico, pridite če se vam da.
Z LJUBEZNIJO LITTLE:kissing_heart:
2
🕒
 
Jejjjj vesela sem da si back<3
Mi se zdej pelemo na morjeeee hehhe AHHHHH zdej si uprasala če se mamo kj za učit sm se spomnila da sem pozabila zvezkeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaa! Fucking glasba, fizika, matematika in slova. Rabim še učit umrla bommmmmmmmmm AAAAAAAAAAAAAA jojjjj ne moremo it nazajjjjjjjjjj AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHH
No kakorkoli če ignoriraš moj crash out sm uredu. Ti?
 
You are backkk<33
 
Jaaaa sem, srečno z učenjem korenček
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Avatar Karla💙 sporoča pilovcem/kam:
18 dni do POLETNIH POČITNIC 9.r pa še mate ...
 
Avatar MONAlisa je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Revija PIL
Živijo! Meni je nekdo poslal sporočilo, da ...
 
Avatar Monica Geller je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Chillz fan
naročena vračam
 
Avatar MONAlisa sporoča pilovcem/kam:
Sem deklica, brez staršev, imam blond lase ...
 
Avatar Bellaza2 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Vanilla mochi
Vanilla? vidim da si online
 
Avatar Gromskastrela je pisal/a pilovcu/ki: Avatar pikachu519
Hvala za povezavo k si mi jo dala. Nism velik ...
 
Avatar Bellaza2 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Chiquita💕
naročenaaaa
 
Avatar #karolina je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Citty13
pejdi pogledat v nabiralnik
 
Avatar Vanilla mochi sporoča pilovcem/kam:
33 naročnikov in jutri na morjeeeee!!
 
Avatar Rubik's cube girl je pisal/a pilovcu/ki: Avatar =Viki=
Hej, kako si kaj?
 
Avatar discoball 28 13 sporoča pilovcem/kam:
POV: Gres v kino pa mate s prijatli take ...
 
Avatar =Viki= sporoča pilovcem/kam:
katero narečje vam je najlepše,in katero ...
 
Značka Avatar Heart sporoča pilovcem/kam:
Hej Metuljčki, kako ste? Sobota je za nami. ...
 
Avatar #karolina je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Hani Bani
pejd pogledat moj profil mal je spremenjen
 
Avatar Jag🍓dka je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Hani Bani
hey, o čem bi bila rada intervjujana?
 
Avatar Jag🍓dka je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Chocolet lover
Tukej vprašanja za moje intervjuje: 1. Kdaj ...
 
Avatar Chocolet lover sporoča pilovcem/kam:
Guysss kok je to prfekttttt: https://pin.it/2bQbd13TC
 
Avatar Rachel Green je pisal/a pilovcu/ki: Značka Avatar one_girl
heej girll? kje si ti?🥺🥺
 
Avatar Rachel Green je pisal/a pilovcu/ki: Značka Avatar irmatonks
hej, noročenaa. ful fajn blog upam da kmal ...
 
heej, a ti si tajnica machiato?
 
Avatar Chiquita💕 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Vanilla mochi
hej hejj! klepetek kdaj mogočee??
 
hejjjjj klepett??
 
Avatar Chiquita💕 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Tajnica Machito
hiiiiiiiiii! končno sem lahko v klepetalniciii!! ...
 
Avatar #karolina sprašuje pilovce/ke:
katera slovenska pevka vam je od naštetih ...
 
Avatar Ginny_Weasley_ fan🤍 sporoča pilovcem/kam:
Konc si z ocenami, končno je po dnevih oblakov ...