nujno čim hitrejee!!!!!

ta teden imam menstruacijo in iz petka na soboto naj bi prespali v šoli zelo si seli ampak me je strah kar moram jutri oddat listek na katerem pise ali bom sla ali ne fora pa je v temu da nevem ali jo bom takrat se imela imam po jo že od 11. 5. in morda bom spala v svoji spalni vreči. nevem ali naj recem da grem ali rajsi ne
hvala ce odgovoris kaj bi ti naredila
Odgovori:







mogoče si pa tut lahko daš nočni vložek.
neka znamka je od mullerja nevem kak se kliče neki na d in eni taki so nočni vložki k so gulk dobri usaj meni ma sej pole joh je še ful od always karkoli

Moj odgovor:

Svetovalnica
Počutje
Samo to je, da sem jaz v šoli tak ves čas dobre volje pa zelo veliko stvari se mi zdi smešnih(ja, prav ste prebrali, v šoli!), ko pa pridem domov sem malo bolj tako, kako bi rekla, otožna pa bolj resna. Me zanima pač kako bi bila bolj vesela tudi doma pa to.
Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.