girlpower
When life gives you lemons, make lemonade.
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
zakaj te ni??I miss u:disappointed:
0
🕒
Se še spomniš, da si mi dolžna en klepet? Imaš zdle cajt?
0
🕒
nab
0
🕒
heyy kk si kj pookie??
0
🕒
https://www.pil.si/forumi/pilov-blog
0
🕒
Naročena, lovam vzdevek.
0
🕒
girl ti si res tokk fajn clovk pa tko full si frendly :blush:
0
🕒
Okej torej listen, usako leto ista zgodba
vedno so me obsojal glede tega tko da upam da bom tuki sprejeta
#konc šole #žalostna
tko noben ne razume js se bom jokala kr je kmau konc sole, pc ne da rada hodm sam tko, zdj je glih najbols postal use dramo so se rezpletle ni ocen ni nalog
i will miss moje sosolce
Pc men je moj razred moja *roza*druga druzina*roza*:disappointed_relieved::two_hearts:
vedno so me obsojal glede tega tko da upam da bom tuki sprejeta
#konc šole #žalostna
tko noben ne razume js se bom jokala kr je kmau konc sole, pc ne da rada hodm sam tko, zdj je glih najbols postal use dramo so se rezpletle ni ocen ni nalog
i will miss moje sosolce
Pc men je moj razred moja *roza*druga druzina*roza*:disappointed_relieved::two_hearts:
1
🕒
Za sošolce mi je vseeno (nimam prjatlov), bom pa pogrešala našo razredničarko... Ona je tak prijazna
hej, verejem da bo v srednji boljse :) jaz sem tud misla kak smo povezani v oš ampak smo bli fake af
loona ne mi tega govort dans nam je uspeu najbolši podvig u zgodovini šolee
drgač karla ta fak takrt bom js že na počitncah hahhah
drgač karla ta fak takrt bom js že na počitncah hahhah
EKZEKLI😭😭😭
karlaa😭
js sm 9.razred in js se bom tk jokala ko grem letos omg ce je sam se tk 2 tedna🥲🥲🥲
js sm 9.razred in js se bom tk jokala ko grem letos omg ce je sam se tk 2 tedna🥲🥲🥲
RI SI ŽE KONC Z OCENAMI? No ja fr sej si 9 al? Ampak js sm 8 pa mam še najmanj 10 ocen😃🔫
Sploh pa js če bom jokala bom vsaj od sreče ker naši so obup. Boš pa v sredni itak si najdla nove🤗. Pa še obletnica valete(i hope da mate vi to), ko po par letih se vsi dobite. In ja🥰
Sploh pa js če bom jokala bom vsaj od sreče ker naši so obup. Boš pa v sredni itak si najdla nove🤗. Pa še obletnica valete(i hope da mate vi to), ko po par letih se vsi dobite. In ja🥰
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
hiiiiiiiiii! končno sem lahko v klepetalniciii!! ...


