Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Vprašanja o festivalu: Popomoti sem kliknila prijavi!!!

Popomoti sem kliknila prijavi!!!

2
Zdravo, jaz sem prejle gledala kakšne slike so objavili pilovci in pilovke na festivalu fotografiranje narave. Videla sem meno silko in sem jo želela likati:heart:, ampak sem popomoti kliknila prijavi!!! Gumb kjer lahko prijaviš objavo je namreč, ravno pod gumbom za like, no tako je vsaj na telefonih (jaz sem bila takrat na telefonu). Imam bolj majhen telefon in ne preveč suhe prste, in sem popomoti kliknila mimo in sliko prijavila. Nato je napisalo, da je slika izbrisana. Jo lahko mogoče prikličete nazaj? Ker si tisti ki jo je objavil, tega res ne zaslužil. Strašno mi je žal in obžalujem da sem tako nerodna:sweat: Spomnim se da je bil na sliki list neke rastline z kapljicami vode na njem.

Mogoče bi lahko naredili tako, da ko klikneš "prijavi" ti bi lahko napisalo "Si prepričan?" in potem lahko izbeereš "prekliči" ali pa "da".

Hvala ker ste si vzeli čas in upam da vam je uspelo popraviti mojo polomijo.

Lp. Limonca
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla Limonca! :relaxed:

Ne se sekirati, slike ne bodo odstranjene in jih bomo povrnili, če bomo videli, da ste se zmotili. Zaenkrat smo rekli, da rajši damo samo eno prijavo, če bo slučajno kdo objavljal kaj neprimernega. (pri zgolj tekstu pa so 3)
Poleg tega pa bomo tudi za gumb prijavi morda poiskali bolj primerno mesto. Oziroma dodali potrditev, če bo treba.

Vse bo v glavnem v redu, nič bat. :blush::upside_down:

lp, Uroš
2
 
Hvala vam!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
To se je zgodilo tudi meni.
1
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Vprašanja o festivalu


Ajajh
Objava:

Nov blog

Ogledov: 850 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Nagrade

Ogledov: 1371 Odgovorov: 1
 
9
Objava:

Vprašanje

Ogledov: 1172 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

ŠE ENO VPRAŠANJE

Ogledov: 1467 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

vprašanje

Ogledov: 1437 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

PLs pls pls odgovorite

Ogledov: 1769 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

En dan :)

Ogledov: 1394 Odgovorov: 5
 
9
Objava:

hmmmm...

Ogledov: 1192 Odgovorov: 1
 
1
jokam se potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Sama doma

Sama sem doma moje mami in atija ni, sestra je en krožek končala že pred pol ure, pa starši vejo, da je tam in da jo morjo pobrat, me fuuuuuuul skrbi da se jim ni kej zgudil, nobenih kontaktov nimam razen babi k žvi zraven nas, pa je ni pa zravn ns žvijo tut moji bratranc pa sestrična pa njeni, sam tut njenih ni doma. nobenih kontaktov nimam, razen maminega outlooka k pa mal slabo dela, ni jih pa doma kakih 2 uri odkar sem jaz prišla dam, in zdej jokam. kva nej nardim
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

bilo je zelo zelo slabo
 
nagrada3000
VAV BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...
 
zelo je lepaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Zradiran račun
A DA NI LEPO???!!! ZA TO SLIKO BI UBIJALA!!!
 
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart
 
en stavek, pa 30 lajkov?!?!?!?:joy:
 
Zradiran račun
Kera dobra zgodba ej! :cherry_blossom::feet:
 
Wow... odlična pesem... Kar not ostaneš!☆:open_mouth::wink:
 
Ena identična objava je bla...
 
o najs kok mora bit to dobr… ampak kje prideš ...
 
yummmy:yum::yum::yum:... btw kaj je fora ...
 
Tega foruma pa še nisem vidla...je nov? No, ...
 
Ta zgodba pa ma pomen, ej:sweat_smile:
 
omg! Pa ti si pravi pisatelj! :joy::joy::joy::joy: