snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Hvalilnica: Potovalni dnevnik: Beograd - 31.10.

Potovalni dnevnik: Beograd - 31.10.

2
Hi :wave:!
Tokrat opisujem zadnji, četrti najinega večdnevnega izleta v Beograd. Bo pa tokrat vzdušje bolj povezano s športom ...

Po zadnjem zajtrku (sliši se grozno, mislila sem kot zadnji zajtrk na izletu) sva šla iz Dedinj proti skoraj centru mesta, kjer stoji *b*stadion Crvene zvezde*b* (slika zgoraj levo). Šla sva po stopnicah gor do dela za obiskovalce, a ker sva bila nekoliko prezgodnja sva se lahko usedla na V.I.P. :sunglasses: sedeže na stadionu (sliki v drugi vrsti). Bila sem prvič na stadionu in ta stadion je še ful velik. Razgled je bil neverjeten! Ne morem vam opisati, kako velika zadeva je to. Res wow.
Najprej smo si na ogledu šli pogledat vse pokale (slika zgoraj desno). Ogromno jih je! Nato smo šli v tunel pod tribunami in do igrišča (Slika spodaj levo). Kakšen razgled je to (Na sliki se vidi le majhen del!) - res na cele tribune in trava je tok lepa in ful jo je! Potem pa smo še šli pod bolj znan tunel, kjer pridejo ven igralci (slika spodaj desno).
In tako je bila ogleda konec. Ker je bila ura že poldne in je bil že čas za kosilo, sva se odpravila zopet v Ušće, kjer sem bila lahko še pol ure po trgovinah :thumbsup:, nato pa sva šla na čevape v zgornjo restavracijo :heart_eyes::thumbsup: (še zadnjič :sob:).
Po jedi pa sva se odpravila na pot domov, ki je bila prava mešanica vremena - pri hrvaški meji je bil res velik vihar, v Zagrebu in na slovenski meji in vse do Lj pa je bil močen dež, a vmes v Slavoniji je bil Sonce, a mi je ves čas svetil :expressionless:.
No, ob sedmih zvečer sva prispela domov in najin izlet se je zaključil.

 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Hvalilnica


Objava:

Halter top<333 3. del

Ogledov: 10 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Halter top<333 2. del

Ogledov: 11 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Halter top<333 1. del

Ogledov: 20 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

106 narocnikov

Ogledov: 22 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

bullet journal 2026 🤎

Ogledov: 67 Odgovorov: 4
 
10
Objava:

🌷Photo dump✨️ 2. del

Ogledov: 69 Odgovorov: 4
 
13
🦋📓
Objava:

Jutranji čaj

Ogledov: 111 Odgovorov: 4
 
6
Jahhehe potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Planica VIP

hej
ceje biu kdo v planici in karkol ve o tem plis odgovorte
a ce mas VIP karto potem si gor na neki tribuni s hrano al neki. ampak zanimw me ce lahka gres tt tja dol do stojisca... kr js bi rada sla dol da si tak ob ograji...
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(46)
Vesela šola me ne zanima.
(68)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(122)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(40)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Kire kul ideje. Drgač če si naročen na Pil ...
 
:grinning::grinning:
 
Čez potok, ne čez most. dobra igra. drgc ...
 
Omg bravo:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
 
Kakšen je naslov knjige v kateri je ta ilustracij?. ...
 
Okej, kaj Pilovci pravijo o tem katera slika ...
 
Petek 13. je res strašen, ampak ali si dovolj ...
 
Hvala, prekrasen blog:hugging::kissing_heart:
 
hvala pikc, ah, lovju!!!! :kissing_heart::hugging::kissing_heart: (in ...
 
Hejj, ne skrbi vse je ok. Love you girlll:kissing_heart:
 
Res je dolga, ampak išejo najdaljšo po vsebini.