Chocolet lover
~♡Even the smallest light becomes a lighthouse in someone’s darkest night.♡~
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
Tukej vprašanja za moje intervjuje:
1. Kdaj si prišla na pil?
2.Od koga ali česa si izvedela za pil?(npr. revija, brat, sestra...)
3.Ali bi rada kaj sporočila pilu?
4.Ali imaš vzornika/co na pilu, koga?(nerabiš povedat če nočeš)
5.Kaj ti je na pilu najboljše?
6.Pri koliko letih približno, misliš da boš nehala uporabljati pil?
7.Kaj ti na pilu ni všeč?
8.Ali dobivaš tudi revijo pil?
Evo, odgovori mi v nab, hvala za sodelovanjee!<333
1. Kdaj si prišla na pil?
2.Od koga ali česa si izvedela za pil?(npr. revija, brat, sestra...)
3.Ali bi rada kaj sporočila pilu?
4.Ali imaš vzornika/co na pilu, koga?(nerabiš povedat če nočeš)
5.Kaj ti je na pilu najboljše?
6.Pri koliko letih približno, misliš da boš nehala uporabljati pil?
7.Kaj ti na pilu ni všeč?
8.Ali dobivaš tudi revijo pil?
Evo, odgovori mi v nab, hvala za sodelovanjee!<333
1
🕒
Guysss kok je to prfekttttt: https://pin.it/2bQbd13TC
2
🕒
Nab. 1:
6777777
---------------------------
ODG: Broooo stop 2025
__________________
Nab. 2:
girlll ti sploh neves kok ti js zavidam lajf. ti nas tok velik tega dragega skinkera in v safori si bka whatt blagorrr
sem pa stoposto da si ful lepa in dej objavi se vec blogov plssssss
_________________
Odg.
Aww tyyy gurlieee<3 Drgač se napiše Sephora hihi<333
Hvala da se ti zdim lepa lol<3 Pa ofc bom še pisala bloge, mogoče bo že jutri en del<3333
6777777
---------------------------
ODG: Broooo stop 2025
__________________
Nab. 2:
girlll ti sploh neves kok ti js zavidam lajf. ti nas tok velik tega dragega skinkera in v safori si bka whatt blagorrr
sem pa stoposto da si ful lepa in dej objavi se vec blogov plssssss
_________________
Odg.
Aww tyyy gurlieee<3 Drgač se napiše Sephora hihi<333
Hvala da se ti zdim lepa lol<3 Pa ofc bom še pisala bloge, mogoče bo že jutri en del<3333
1
🕒
narocena
1
🕒
Hi guyss!
Tule je en kanal na Vibru in če želite se lohka naročte<33(Za punce): https://invite.viber.com/?g2=AQAluncpFd1jb1abyxkotrNmPy1mxleXB%2BgIyrPuYrq8NhUEQCPgDjbjQdKBQTK4
Lyy<3
Tule je en kanal na Vibru in če želite se lohka naročte<33(Za punce): https://invite.viber.com/?g2=AQAluncpFd1jb1abyxkotrNmPy1mxleXB%2BgIyrPuYrq8NhUEQCPgDjbjQdKBQTK4
Lyy<3
1
🕒
Naročena
1
🕒
Hejlaaaaaaaaaaaaaaa!
Cokies zakaj si deaktivirala???:sob::sob::sob:
Mby kdo drug ve?
Cokies zakaj si deaktivirala???:sob::sob::sob:
Mby kdo drug ve?
1
🕒
do včeraj so bile prijave za tvoj tabor. danes je nov del?<3
1
🕒
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
hiiiiiiiiii! končno sem lahko v klepetalniciii!! ...


