snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Gimnazijka detektivka, 18. del

Gimnazijka detektivka, 18. del

6
1. DECEMBER (PO ŠOLI)
"Nimaš partnerja?"
Rahlo prestrašeno se ozrem v mlad obraz plesne učiteljice Kiere.
"Em ... ne," odvrnem v upanju, da ne bo drezala vame. Res bi bilo nerodno, če bi ji razlagala to, kako sem edino dekle, ki jo fant ni povabil na maturantski ples. Stavim, da bi bilo tudi vam zelo nerodno.
"Potem imaš srečo! Nekdo drug prav tako nima partnerja," vzklikne in se mi nasmeje. Nato prikliče Lucasa, ki sam stoji v kotu telovadnice. "Prepričana sem, da se bosta ujela," pove, ko moj bodoči soplesalec pride bližje, in nato steče proti računalniku.
"No, živjo," pozdravim Lucasa. V bistvu je bilo kar ... nerodno. Mislim, moj osumljenec je. Ampak zgleda, da bom mogla biti z njim.
Moj soplesalec končno dvigne glavo in me pogleda s kristalno modrimi očmi. Nikoli si nisem mislila, da ima tako lepe oči. Mislim, kako bi pa lahko? Saj je vedno sam!
"Živjo," po tiho odvrne.
"Fantje, eno roko dajte na bok, drugo pa ponudite dekletu!" v mikrofon zakriči Kiera. "Dekleta, eno roko na ramo, drugo pa na fantovo iztegnjeno roko!"
In tako smo začeli plesati. Korake smo vedeli že od prej, saj smo dva tedna plesali vsak sam. Danes smo bili tako prvič v parih.
In izšlo se je kar v redu. Lucas je namreč kar dober plesalec. Njegovi koraki so ustrezno dolgi, premika se počasi in gleda me v oči, ne v tla, kakor to mene občasno zamika.
A ne glede na to mi je ves čas med plesanjem šlo po glavi le eno — je morilec ali ne. Za trenutek sem dobila idejo, in sicer da bi ga vprašala po videu. Vendar iz te moke ni bilo kruha, saj sem bila preveč sramežljiva. Kaj če bi ga prizadelo? Kaj če bo vprašanje dojel kot nesramno? Ne, tega res nočem.
"V kaj si tako zatopljena?" me nenadoma vpraša sredi zadnjega obrata. Sem res tako očitna?
"Oh, samo poskušam se spomniti, če sem obkrožila pravilni odgovor pri zgodovini," se zlažem. Ne morem mu povedati resnice, kajne?
"Vsi dobro, le Herriet primi Dylana višje!" uro zaključi Kiera in vsi stečemo na kosilo.
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Objava:

Jaz, ona in vsi ostali - Trevor 3. del

Ogledov: 25 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 12. del

Ogledov: 24 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Petnajst zim čakanja 1. del

Ogledov: 47 Odgovorov: 3
 
3
Objava:

Trinajsti - epilog 1. del

Ogledov: 59 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Administracija.33 5. del

Ogledov: 97 Odgovorov: 2
 
8
Objava:

Jaz, ona in vsi ostali - Trevor 2. del

Ogledov: 71 Odgovorov: 4
 
4
Objava:

UMORKE-Počitnice v peklu 10. del

Ogledov: 51 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

DNEVNIK 3. del

Ogledov: 106 Odgovorov: 4
 
5
Nea potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Grda js

sem ful mejhna pa ful suha. sme grda ker mam ful baby face. noge so k ene palčke, roke pa tut. in ker se bliža poletje pa topki pa to js pa z grdim in suhim trebuhom, h se mi vidjo zgodi že mal rebra. sem gensko in KAO bom enkrat normalna. nikoli! nimam še prsi, grd trrbuh... AHHHHHHHHH!!! in to me jezi. in zdej bi js rada nrdila neki zase. nemorem nrdit si neke vaje k bom zrasla, pa mela normalne roke k neboje tok suhcane pa noge. pač GRDA SEMM! pa ne me tolažit JA LEPA SI ne nisem okej? to je teb lahko rect k si normalno visoka, imaš body tea pa s eneke lepe lase. js pa grde pa redke. pač ZAKJ?! in rada bi si nrdila nek glow up, kjer bom imela body tea, in mi nebojo skos govoril A TI SPLOH KEJ JEŠ? pač ja jem!! okej? in noben me nebo tok razumel. še zdravniki ne!
in sploh nevem če loh si nrdim kej tazga ker sem enostavno presuha pa pregrda. če mate ksn nasvet, povej sam plis NEREČ DA SM LEPA! NE RECI, PLIS!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

A veš da sem točno ta prizor miljinkrat slikala, ...
 
omg, kako da te objave nism že prej opazlahvala ...
 
oprostite to sem hotela objaviti jutri (4. ...
 
Ful dobrrr! Jst bi tud šlaaaaa
 
Ful je lepoooo! Si se imela fino?
 
kakšni ljudje so to
 
hahahahahahhaahhahahahahahahah zelo lepo
 
zelo lepo, lepo, lepo
 
WHAT! kje si jih dubla?