Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Harry Potter fanfiction- Nič več Hermione Granger

Harry Potter fanfiction- Nič več Hermione Granger

14
Hej!
Ker res ljubim Harrya Potterja sem se odločila napisati en fanfiction o tem. Glavna oseba v njem bo Hermione. Ne bo podobno dogajanju v knjigah, ampak bom naredila svoj zaplet. Ne vem, če bo komu to všeč, ampak prosim vsaj preberite!
Opozorilo: Lily in James Potter sta živa.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prolog
Po temnih ulicah Londona je neke hladne oktoberske noči hitela ženska postava. Bila je oblečena v dolg plašč, veter uje premetaval njene dolge blond lase. Če bi jo kdo pogledal bližje, bi videl izraz groze na njenem obrazu in solze na bledih licih. V rokah je nosila v odeje zavito dete, ki je mirno spalo in se ne zavedalo, kaj se dogaja. Ženska je ljubko deklico pogledala z ljubeznijo in oboževanjem, po licih pa se ji je ulilo še več solz. Dojenček je imel puh črnih las in prelepe oceansko modre oči. Gospa je iz svojega plašča potegnila lepo vrbovo palico in elegantno zamahila z njo, v njenem naročju pa se je zdaj skrivala deklica s svetlo rjavimi lasmi in čokoladnimi očmi. Ko je zagledala svoj cilj je otroka poljubila na čelo in še zadnjič vdihnila, preden jo je odložila na prag velike bele družinske hiše. S pokom je izginila za sabo pa pustila spečega dojenčka, z enim samim pismom pri njej.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tiste noči, ko sta se Dan in Emma Granger odpravljala spat je ga. Granger zaslišala čuden zvok. Bila je nevihta, dež je že razbijal po oknih, strele so že razsvetljevale nebo. A ta zvok ni bil povezan z vremenom, bil je jok. Ja, jok. Mehak, žalosten otroški jok. Po pregledu hiše, ji ni ostalo drugega, kot iti ven. Odprla je vrata in skoraj zakričala ob pogledu pred sabo. Zunaj, na njenem pragu je ležala deklica, stara približno 6 mesecev. Takoj jo je pobrala in poklicala moža. Ko je v dnevni sobi mirila otroka je Dan bral pismo priloženo zraven. Bilo je nadrealistično, a Emma je iz nekega razloga vedela, da resnično. Ob prebranem sta se oba odločila, da bosta punčko vzela pod svoje okrilje.

To je za prvič vse. Upam, da je dobro napisano in se opravičujem za slovnične napake. Nimam pojma, če vam je potek zgodbe sploh zanimiv. Prosimm napišite komentrje, da vem kaj popraviti, in ali sploh nadaljevati.

Victorie
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super je, najbolj mi je všeč način kako pišeš.
2
 
Se strinjam
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
NORO KUL!
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
PLS nikol ne nehej tega pisat:kissing_closed_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::blush::slight_smile::blush::blush::blush::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Vav, res dober začetek. Zelo napet in všeč mi je kako opisuješ. Komaj čakam nov del:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::clap::clap::clap::ok_hand::clap::ok_hand::thumbsup::ok_hand::clap::thumbsup::sparkling_heart::ok_hand::clap:
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Brez naslova 2. del

Ogledov: 10 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Prvo Pismo 1. del

Ogledov: 67 Odgovorov: 4
 
3
BodočaPisateljica
Objava:

Dangerous Love❤️‍🔥, 14.del

Ogledov: 60 Odgovorov: 4
 
3
Objava:

za masko 1. del

Ogledov: 27 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

jadram v ekstrem 2. del

Ogledov: 30 Odgovorov: 0
 
3
Objava:

Za igro turnir pilovcov

Ogledov: 45 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Administracija.33 6. del

Ogledov: 64 Odgovorov: 3
 
9
Objava:

Igra od JAGIIII<3

Ogledov: 46 Odgovorov: 2
 
3
...123 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Birmaaa

ojlaaa
v glavnm mi mamo kmal uno k ns bo vprašu škof vprašanja...in to je tko like več k 100 vpr.:grimacing:
no pa sej so večinoma logična ampk še vseen je fuuul...
a lahko mi plis uni k ste že šli čez to poveste kako vs je to vprašu, kok vpr., kako je zgledal, kaj vs je vpr ....?

tenkss če boste odgovoril:upside_down:
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

zakaj je pomoč omejena, vsak dan bi morali ...
 
obozujm, tok je lepo
 
Lahko prosiš knjižničarko v šoli ziher ma ...
 
prijavim se, gorenc
 
aaha, js bi tisto za stiskat pa rozo za v ...
 
to sem pa tudi jaz videl pa sem se spraseval ...
 
ful lovam modre hlače
 
izmišljeno, ane? ker svet ni samo grozljivka
 
ok sem. sam se bojo itak zaprle
 
nessie? al neki tazga? preberi si to https://svet24.si/novice/tujina/koncno-odkrili-posas
 
Prijavim se, čistokrvna štajerka lol