snofi
Naslednji Pil izide 9. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: KAKO SE PREŽIVI - 14. del: Šola v naravi, ali pač... 8. del

KAKO SE PREŽIVI - 14. del: Šola v naravi, ali pač... 8. del

2
Bri🥴
*i*Nadaljevanje:*i*

Hodimo po mestu in nekateri se ozirajo za nami. Nekateri se delajo, da nas ni in nekateri ob pogledu na nas začnejo drugim nekaj šepetati. Dan je bil kljub temu prelep.

"Kak je vroče!! Stopila se bom!!!" se je pritoževala Mary. "Ne pretiravi!" je odvrnil Alex "Stavim, da je komi 24°!" "Ka bi zdle en sladoled!" so se Janiju pocedile sline. Kmalu so vsi hrepeneli po sladkem, hladnem sladoledu. Larysa je bila že čisto obupana: "Janiii! Ka si mogu omenit sladoled!?" "Pozabte na sladoled, pozabte na vročino, pozabte na...na *b*vse skupaj*b*!" se je zadrl Mih in nas nato nagovoril: "Poslušite me! Zdej smo tuki in nas nič ne bo ustavilo pri tem, da bi preživeli! Razen mogoče lakota...pa hladne temperature...pa bolezni... Ampak to nima veze! *i*Mi smo mi, in ostali bomo mi!*i* Ničesar se ne bomo ustrašil in kdorkoli, ki nam bo stal na poti, ga bomo *b*z mezincem*b* odstranili!" V točno tistem trenutku opazimo tisto oskrbnico iz doma, ki ljudi nekaj sprašuje. "Aaaaa!" zakriči Mih in se požene v beg. Mina zavzdihne: "Toliko o pogumu in neustrašnosti..." in stečemo za njimi. Oskrbnica zasliši krik in se obrne. Ko nas zagleda tudi ona steče za nami. Pobegnemo ji za staro šaro pred neko hišo in pridemo ven šele, ko gre mimo. "Uff! To je blo pa za las!" si oddahne Matt. "Imam idejo!" naznani Mih in nam jo zaupal. Takole bomo mo naredili: *i*izposodili*i* si bomo denar iz kakšne stojnice in z njim plačali ladjico do otoka s katerega smo pobegnili in tam vse povedali učiteljem, ki bodo seveda šli z nami nazaj.
Začnemo: Anny in Emelly zamotita prodajalko, Đenik in Mih si *i*isposodita*i* denar in odidejmo do pomola. "Čakite!" nas ustavi Jani "Zaka pa sploh rabimo dennar? Sej lahk jaz vozm 'našo' ladjo!?" Ivona mu odgovori: "Hst ti ne zaupam." Jani je nekaj užaljen, mi pa plačamo ladjico in se odpeljemo. Ko prispemo, začnemo iskati učitelje. Najdemo jih čisto obupane, umazane in prestrašene. Z njimi je tudi tisti kapitan od prejšnjič. Odpeljemo jih na ladjico in kapitan se niti ne zmeni za nas. Odplujemo do pomola in Mih vklopi GPS in odidemo v dom. Ko eden izmed učiteljev že hoče odpreti vrata, jih nekdo drug. Ko jo vidimo skoraj ne moremo verjeti!

*i*Nadaljevanje: (mogoče) jutri*i*
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
SUPER!!!Komi čakam nadaljevanje!
0
 
Anonimna miška 🕶️🐭🐁🐀
Bri🥴
Mislim, da bom nadaljevala kmalu.😁🩷👍
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Skrivnost božičnega večera 10. del

Ogledov: 29 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Nedolžna Laž 1. del

Ogledov: 37 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Neskončna tema 10. del

Ogledov: 51 Odgovorov: 4
 
5
Objava:

Čarovniški napad planeta Xit 2. del

Ogledov: 33 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Čarovniški napad planeta Xit 1. del

Ogledov: 39 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 4. del

Ogledov: 47 Odgovorov: 2
 
4
Luna/star:O
Objava:

Katarinino izginotje

Ogledov: 48 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

Dovolj vsega 2. del

Ogledov: 44 Odgovorov: 4
 
3
Zalaaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Darilo za tasco pa tasta

Kaj mi lahko kdo pove kaj naj kupim za darilo za rojstni dan tasci pa tastu?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(147)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(66)
Šport me na sploh ne zanima.
(107)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

poglej si v moj blog, knjige: Tokrat sem ...
 
super sva nardili:smile::grin::grin::grin:
 
Ok,:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
 
oooooo:heart_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye:
 
o koo dkbr. ful lepo:heart:
 
:blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_
 
omaga js sm nora na legice pac to je neka ...
 
omgg kjuttsss i love bahah
 
:scream::scream::scream::scream::cry::cry::cry::cry: ...
 
Piki res si nadarjena. Obveščaj me. Morala ...
 
ooo lustna zgodbica sm ti ze lajkala zdj ...
 
Omg kok dober!!!!!!!!!!! Kako to narediš???? ...