snofi
Naslednji Pil izide 4. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: MOJA LJUBEZEN<33 1. del

MOJA LJUBEZEN<33 1. del

3
(1 del resnični dogotki ) Danes 28.1.25 sem prišla domov. Bil je deževen dan. Mama me je prosila, da naj ji grem kupiti par stvari iz trgovine žito. Ko sem se vračala, sem imela polne roke. Bila sem malo mokra, in nisem bila ravno urejena. Zdelo se mi je kot da sem grda račka. Preden sem prisla do svojih vrat, sem zagledala svojo simpatijo Gorazda ( svojega bodočega fanta hahah hecam se ) Hitro sem se obrnila in šla par korakov naprej ter čakala da bi prišel on malo bližje.
Ko je prišel se mi je zdelo kot da me je pogledal in se malce nasmejal, vendar nisem vedela ali je res. Morda sem si samo zamišljala saj mi je bil všeč. Ni imel dežnika in bunde. Ko je odšel sem bila ful vesela da sem ga srečala in malo sem od veselja poskakala. Čisto malo sem vidla po kateri poti gre domov, vendar nažalost še ne vem kje živi. Nato sem se primla za srce. Nisem razumela zakaj mi srce bije tako zelo hitro. On mi je bil samo všeč , nisem bila pa totalno zaljubljena v njega. Kar je pomenilo, da mi je všeč po zunanjem videzu. Besedi všeč ali ljubim sta čisto drugačna pojma. Noben ni vedel, da sem ga srecala. Odšla v knjižnico in dokončala nalogo ter medtem razmisljala kako lep dan je danes bil čeprav je deževalo. Še vedno sem se spraševala zakaj mi je srce bilo zelo hitro?... čeprav mi je bil le všeč…??
29. Januar 2025

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
kumi čakam,ku si mi u čoli povedla sm neučakana!
2
28. Januar 2025
viki
ojjj vikii skoda ku nemores imet svojga profila ma ne skrbi sej bo. Jutri ti lahko zgodbo pokazem se prek lista ki sem ga skopirala. Tudi kaz komaj cakamm 🤗
28. Januar 2025
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej ta zgodba je zelo zanimiva, komaj čakam da preberem še naslednji del😍😍♥♥
3
29. Januar 2025
Tiaforyou
hvalaaa<33 prisel bo danes<333
30. Januar 2025
Jej!
30. Januar 2025
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
uuuu zanimiu, komii čakam naslednj delčk😘
2
29. Januar 2025
Tiaforyou
hvalaa tiii<333 kmal pridee
30. Januar 2025

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Objava:

April Fool's day

Ogledov: 21 Odgovorov: 1
Pred 2 urama
3
Objava:

Rdeča mesečina 8. del

Ogledov: 7 Odgovorov: 0
Pred 2 urama
0
Objava:

Rdeča mesečina 7. del

Ogledov: 16 Odgovorov: 2
Pred 4 urami
2
Objava:

neka malo žalostna zgodbica 2. del

Ogledov: 13 Odgovorov: 1
Pred 7 urami
1
Objava:

Življenje Lenah Kerstin Messener 1. del

Ogledov: 17 Odgovorov: 1
Pred 7 urami
2
Bri🥴
Pred 8 urami
1
Bri🥴
Objava:

KAKO SE PREŽIVI - 1. del

Ogledov: 22 Odgovorov: 4
Pred 17 urami
1
ulika potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

kako in kaj

moja sestra je tečna in otročja.
kaj naj naredim?
Pred 22 urami

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

29.1.2025
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE

Naročniki revije Pil, pozor!

Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.

Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.

Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.

Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija

Vprašanje

Kakšna se ti zdi moda v Pilu?
Všeč mi je tako, kot je.
173 (35%)
Dovolj bi bile 2 strani, ena za punce in ena za fante.
200 (40%)
Bolj so mi všeč kompletni stylingi, ne posamezni kosi oblačil.
128 (26%)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Vav lovam. eeee kr težko ampak bom zmogla. ...
Pred 26 minutami
Vav lovam. eeee kr težko ampak bom zmogla. ...
Pred 27 minutami
lovam.
Pred 33 minutami
👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
Pred 44 minutami
Omg ful kjuti res❤❤😍😍😘😘
Pred 45 minutami
Ful naajssss. Lovam♥♥♥😍
Pred 48 minutami
Uuuu zmer sm želela da bo mel kdo tako igroo😍 Sam ...
Pred 1 uro
uuuu nice, res mi je všeč🎀😍😍😍
Pred 1 uro
Omg lovam😍😍😍😍😍😍 ...
Pred 1 uro
najlepša risba doslej🎀🎀🎀🎀🎀
Pred 1 uro
prejšnje vprašanje: kupila bi bolj zelenjavo ...
Pred 1 uro
lovammmmm sm probala
Pred 1 uro
lia elencika 12
Tj 1. del
Pred 1 uro
hejj, lovam, bom nardila
Pred 1 uro
iiiii ful je cute zelo mi je všeč unikin ...
Pred 1 uro