snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Odvzem morja, 8. del

Odvzem morja, 8. del

1
Hey ponovno!
Astoria je razvrščena v dom Willow, učila pa se bo čarovnije, nege živali, plavanje in petje. A že kmalu prihaja njeno prvo jutro!
PRVO JUTRO
Astoria se je včeraj zvečer dobila prve tri prijatelje. In sicer, dvojčici Alice in Joanno ter Davida. Skupaj so si ogledali urnik. Alice je komaj čakala na čarovnijo, Joanna na petje, David pa na nego živali, Astoria pa na petje in plavanje. Vsi so bili zelo utrujeni, zato so tudi takoj zaspali. Zjutraj ob pol osmih jih je zbudil šolski alarm. Nato so imeli pol ure časa do zajtrka v jedilnici, zato so morali pohiteti, da so si vsi pravočasno umili zobe in oblekli v svoje uniforme.
"Vau David, šele zdaj vidim, kako zelo ti pristaja bela zaradi tvojih svetlo blond las," je rekla Astoria Davidu, ki se ji je za njen komentar zahvalil.
"Mnogo bolje bi bilo če bi v domu Daphne, črna se bolje poda mojim rdečim lasem," se je pritoževala Joanna, ki je očitno veliko dajala na videz.
"Daj, nehaj Joanna, čisto v redu si," ji je rekla nazaj njena sestra, ki je bila popolnoma zadovoljna s svojim videzom.
Astoriji bi se res bolj podajala uniforma doma Daphne, zaradi njenih rjavih las. A o domu Daphne so širile razne strašne govorice.
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

moje pesmi 2. del

Ogledov: 62 Odgovorov: 5
 
7
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 11. del

Ogledov: 37 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Moja poezija 18. del

Ogledov: 81 Odgovorov: 4
 
7
Objava:

6.del 2. del

Ogledov: 43 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 26. del

Ogledov: 61 Odgovorov: 1
 
2
Nejoooooo potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Očala+aparat za zobe+steznik za hrbet

js bom dobila aparat za zobe in bom tudi očala mogla nositi, in tudi steznik za hrbet naj bi nosila. bojim se da bi me zaradi tega ful zafrkavali v soli kaj naj sploh nredim? se ful bojim nositi.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(41)
Vesela šola me ne zanima.
(66)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(116)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(37)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

oooo ful kjutiii🩷🩷🩷
 
874 hehhh
 
Rachel Green
ful dobr res globoko.
 
ful kjutt, i love it (tko ka use tvoje druge ...
 
bruh men je za gimnastiko enkrat 2 dal pa ...
 
kok lepo!!!!!!!!!!!!!!!!!! jst lahko samo ...
 
Ful je lepo. Daj še receptek zraven
 
Tole izgleda božansko. Ko bom naslednjič ...
 
ful je kjutiii, drgac pa loh si napises pismo, ...