Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Punca ki ni imela prijateljev je pa imela živali 1. del

Punca ki ni imela prijateljev je pa imela živali 1. del

5
No tukaj sem napisala zgodbo ki kar govori o meni razen na malo drugačen način. Upam da vam bo všeč.

Bila je punca, ki je v šoli niso marali in so jo dajali vedno na zadnje mesto. Bila je žalostna. Njen najljubši predmet v katerem se je lahko dokazala so ga spremenile v nočno moro. Zelo grdo so govorile o njej, brez razloga. Vsak dan žalost, tesnoba v šoli. A ko je prišla domov jo je najprej razveselila njenja psica bila je zelo sočutna. Staršem je za to povedala proti koncu šole. Vedno ko je naredila d.n je šla ven k svojim mucku Puhku njen najljubši je bil tako kot njegov brat Miki ampak nekega dne je Puhek izginil mislila je da je konec sveta. Ampak je mama od Puhka mačka imela spet mucke in dobila je prisrčno mucko. Ker je živela na kmetiji je vedela da soizgube del življenja zato je hotela da imajo vse živali čim lepo življenje. Oboževala je tudi krave, prašiče, psa, mucke, kokoši. Zato so bili to njeni najljubši in najboljši prijatelji, ki so jo veedno nasmejali. Ker se bliža konec počitni jo je spet strah kako naj se soči s tem.in če imate kakšen nasvet ga prosim napišite. Ampak ve da so živali njeni prijatelji in tisti ki jim zaupa.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super si napisala bravo vsak. Res žalostno da so sošolci taki do tebe moje mnenje je. Mislim da je najbolje če se upreš. Izgube so del življenja to je kar težko sprejeti. Vem da je življenje na kmetiji delovno in naporno. Upam da napišeš 2.del.
1
 
Čvekica7
Punca5
Hvala.Vem. Mogoče bom napisala še 2.del. hvala za objavo
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 7. del

Ogledov: 46 Odgovorov: 3
 
6
Objava:

Skrivnost božičnega večera 5. del

Ogledov: 21 Odgovorov: 1
 
3
Taylor Swift lover
Objava:

KO SE TEMA ODDALI 3. DEL

Ogledov: 21 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Za božič

Ogledov: 36 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

Ko sva le jaz in ti 2. del

Ogledov: 26 Odgovorov: 1
 
4
Objava:

divje živali 3. del

Ogledov: 30 Odgovorov: 1
 
4
Objava:

Skrivnost božičnega večera 4. del

Ogledov: 73 Odgovorov: 3
 
10
Bluberry
Objava:

Labodje jezero -4. poglavje / 1. del-

Ogledov: 40 Odgovorov: 0
 
5
Žanovafenica123 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

GLOW UP💋

Ali ima kdo kakšno resnično, preizkušeno idejo za glow up – za učenje, kožo, nohte, stil in vse skupaj? Kaj je vam dejansko delovalo, ne samo TikTok nasveti?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(53)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(21)
Šport me na sploh ne zanima.
(31)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

noooooo dont you dare leave me here!!!!! ...
 
Lepo, lepo
 
OMGGGGGG ful dobrrrrrr
 
cmonn to je najlazji loll sj boo
 
Ne
 
Kako ti to rata!?:open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::
 
ahhh girlieee to je tolk tolk tolk zanimivv ...
 
eh grl to je izi, lajk nauč se latinska ...
 
tajno društvo pgc:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::smile:
 
dedek gre na jug:older_man::older_man::older_man::older_man::older_man::older_man::older_m
 
ahhh, mas to pikica, drgac pa i feel u, kemija ...
 
kajjj??? omgggg, kok dobr. girl kako si to ...
 
Yana10 (neprijavljena)
lovamm
 
hhhhhhhhhhej gilr!!!!!!!!!! ful dobra ideja. ...