Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Smetišnica: No ja koncno (zahvale in skrivnost vzdevka)

No ja koncno (zahvale in skrivnost vzdevka)

4
cakala sem na ENEGA novega naročnika. bilo jih je že 6 moral bi priti 7!!!! ampak js jih dobim kar 4. res vam hvalaaa. zdaj jih imam kar 64(se mi zdi...)!!!!! res ste zlati. to je za vas,aja pa hitr brat naprej <3 <3 <3...
hvala vsem mojim zlatim naročnikom:
Sadež, harryronhermioneginnylunaneville24, Jany, Ginny Weasley, sofa, PercyPotterfan, Beauty, #lovedogs, Lučka 2708, zaspanka, Panda sem:panda_face:, Chloe, lizika, Nelly, emma watson, Celeste Rose, Book star, hogwarts, Zulaikha, Noone, :book: in Zu, Ballet Girl, HERMIONE GRANGER, Manč, Like emojis, Sladkorček, Queenie Goldstein, Nena, Tačka, Krpan, Pomaranča1, Golmanka, upaj, Blackwidow, Carica2010, Lepaafnaofical__fp, boby, Depressed Gang, JustLilly, Victorie, potterheadki12, Tayači, Spring, #JustForBillie, Tani, ꧁༺𝓡𝓸𝓼𝓮༻꧂, Cookies, :sparkles:NODIJEVA PUNCA:sparkles:, T̷H̸E̴ ̷W̵E̵I̸R̸D̴ ̸O̸N̷E̶'̷S̷, I´m I, Leaf girl, Sillo, Pisateljica King, Potterhead11, Yungblud, Kaki2010, Lichy, heartbroken:broken_heart:, beautygirl, Lodija, Iskra, Živka, Hanna, MančiAnimalLover;), Power Girl, Blank.

no ja ce se vm da loh preštejete kr men se NE da.

pa se zahvale:
HANNA in ROSE:
hvalaaaaa da sta toooook prjazni. res mi velik pomen. pa zdj cakam da se bo rose naucla lepo risat da me se enkrat narise.:joy::joy::joy:

her:
kaj bi js blez tebe. havala za vse kl si naledilaa in da mam zdj sitno teto. les ti hvala. ne ves kok sm hvalezna:grin::rolling_eyes::joy::joy::joy:

Bralka 2.0:
ali naj recem raje
bralkaaaaaaaaaaaaaaaa
lol. se vedn pijm vodko. ja loh prids kej k men. man tut zalogo sej ves cesa.:thinking::thinking::thinking:


I love book:
hvala da si zlobna. caka a sm glih rekla da si zlobna:scream::scream::scream::scream::scream::scream:. aja popravk. prijazna.


boby:
vi ste oa res srecni z mozm. men se zdi da ga ze kr neki casa niste vidl. oa vm povem zakaj? rajs ne...



CRAZY GIRL:
ena zmesana punca k ji je res zmesana. ampak...
nic ampak


NENA:
moja dvojcica k lepo poje. bom kr nehala da ne bos prevec prevec ponosna nase. nsn, ti si res super.



JFB:
hej clovek!!!! kako si kej:joy::joy:. smisu za humor mam, vem. hvala ti za vseeeee. res te nebom nikol pozabila.



Fox Star:
dan gospa lisica. me prov zanima ce bos prebrala. okok. res si supr oseba. in bi rekla da si ti lisica s clovesko duso.


Beauty Girl:
En grozn clovk kje za povrh tega se sitn.
nsn.lol kako si Beauty Girl(vem vem zlobna sm)



Tista:
en osebek ki ga ne poznam.:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: ena fejst punca ki mi hoce vzet mami. caki,... pol nisi fejst:thinking:


Like Emojis:
nekdo ki ima rad emojije. mislis da bom kr nehala? ne nebom morem se povedat, da si ena zabavna punca ki me zlahka nasmeji.


Tani:
bravo. pri UKRADENEM tipu bi mogla ze fejst napredovat...
no ja. loh s3 dobivaaa ze enkltttt

Sova22:
človek ki ima rad vzdevke.pa ena super punca ki je zabavna. pa en osebek ki je pameten...
LYSMMMM

No name:
teb se pa ne bom zahvalila.
TAKOJ NAPIS NOV DEL WDD-ja!!!! si supr ampak me vseen ubogej. ja ubogej meeeee. me sliss pravm ti da ga pri prici objavi. drugac grem na policijo

Book Star:
ti si pa ena mojih naj. oseb tle gor. oac mas smisu za humot in to je or men vazn. pa se zabavna si. tko da napis en hecn komentar nujnnn.

Sadež:
tebe tut noum pozabla. evo tle je zahvala zate:
hvala ker si bil prvi k je bil naročen name. se se spomnim zakaj. men se zdi da sn v eni igri zmagala:thinking::thinking::thinking:

BAD GIRL:
hvala da si me izzrebala. ceprav nisi imela vpliva na to koga bo kolo izbralo. si ime vpisala na mesto. da ga he izzrebalo. ja to je tvoaj krivda zato hvalaaaaa

vsi pilovci ter pilovke:
hvala da ste prijazni in vse kar sodi zraven. velikokrat me nasmejite in mi krajsate cas na klepetalnici. hvala da pisete dobre zgodbe in imate dobre igre. in seveda izzivi. nekateri lepo risete nekateri pa pisete dobre zgodbe in pesmi.


hvala vsemmmm. LYSMMMM
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ZE PRHAJAMMMMMMMM:heart::heart::heart::joy:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Book vem kje je moj mož in ne govori da si ga ubila kr on nikol ne umre:smiling_imp::joy::joy::joy::joy:
0
 
A den no! Razkrinkala si me
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Smetišnica


Taylor Swift lover
Objava:

HEJ FOLK, NOVA OBJAVA TAYLOR SWIFT LOVER

Ogledov: 39 Odgovorov: 1
 
3
Skrivni božiček
Objava:

Skrivni božiček za Strawberry cooki

Ogledov: 39 Odgovorov: 1
 
1
Coca Cola
Objava:

Coca Cola odhaja

Ogledov: 73 Odgovorov: 4
 
4
Objava:

idk zakaj mapak je kjutiii<3

Ogledov: 82 Odgovorov: 2
 
4
Friends lover
Objava:

Friends

Ogledov: 84 Odgovorov: 6
 
3
Objava:

Dajte ideje

Ogledov: 126 Odgovorov: 3
 
0
Taylor Swift lover
Objava:

NOVA ,AMPAK VEDNO TU

Ogledov: 82 Odgovorov: 2
 
2
2009z
Objava:

Kaj pomeni?

Ogledov: 93 Odgovorov: 2
 
1
Avatar Veseli šolka potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Selitev

Hej!
Pač moja babi in dedi sta se pred dobrim mescom preselila z vasi v mesto (isto mesto k jaz žvim).
In ja zdj se jaz vsak dan jočem, ker tak pogrešam tam ko sta prej žvela, pač tm se je zgodlo tok lepih spominov, tam so bili ujeti vsi najlepši trenutki. Tm sm praznovala tud RD in je moja simpatija pršla in sva se po goši skrivala, ker so se ustali z naju norčevali da sma par.
Tm sva z dedije posadila tudi drevo katerega tako pogrešam...
In pač ja ... jaz ne morm več tko. Preveč pigrešam vas, njive, vrt, gozdove, hišo...
Tm sm se še esino nekako spriatila in pozabila na vse.
Kak naj vsaj malo pozabim?
Hvala, ker si prebral/a.♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(14)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(7)
Šport me na sploh ne zanima.
(9)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

men so ful dobri
 
ahh obožujemm:heart_eyes:🥰 Pač res dobrr🩷 Luv ...
 
♡♡♡♡♡♡ ♡ D ♡ ♡♡♡♡♡♡
 
full dohr blog, pikica bom probalaa
 
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
 
igrišča ne damo
 
:money_mouth:izberem E:money_mouth:
 
zootropolis btw. zdej je 2. pršla ven
 
fulll dobr
 
Hvala da si objavla par božicnih miksov ka ...
 
zelo lepom to je moj stil :muscle::heart::thumbsup:
 
Hej ti… :rose: Če bereš to sporočilo, pomeni, ...