Fant-čudno mi je

V sredo,čet in pet prejšnji teden je prišel pred mojo šolo in me počaku da končam pouk.In k sm prišla iz šole sm ga objela in sva šla k meni domou.In pač zdej je mene sram k so moje sošolke izvedle da mam fanta.In meni je ful čudn k nevem kaj si mislijo moje sošolke o tem da mam tipa.A kdo ve kako bi me bilo manj sram?A sem premlada za fanta?
Aja pa starši vejo da sva skupi.
Odgovori:
Jest ti predlagam, da probaš odmislt kar bi si drugi misll, pa se mejta rada.
Če tvoji starši za to vejo, je čist vse kul pol. Pa velik sreče.




imaš zelo dobrega fanta če te pride čakat pred šolo,
nevem česa se sramuješ če imaš pri nas v razredu fanta ali punco
to moti večinoma samo fante punce pa si še bolj želijo ime ti fanta,
če ti je fant res ušeč in uživaš v njegovi družbi bodi vesela da ga imaš in
se sprosti, če pa ti je vseeno nerodno vprešaj svojo BFF kaj ona misli o tem
ter kako se ona počuti. Pa še nekaj zaradi fanta ne zanemari prijateljic upam da to veš!
LP
SlanaČokolada

Moj odgovor:

Svetovalnica
nov telefon
Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.