snofi
Naslednji Pil izide 3. julija
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

KOTIČEK PILOVCA/KE

Avatar
Alex [he/him🏳️‍⚧️]
When the wind does blow, to and fro, you must get your shit together and fuck up them hoes.
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.

Prispevki:

ojla kako si?:two_hearts:
1
🕒
 
Honestly supr, odštevam do konca šole, lih končal gledat serijo Shadowhunters in začel gledat BBCjevga Sherlocka, life's great =]
 
O ja js sm ga tud gledala!💕💕
 
hejj ja js mam tut eno uprasanjee...a doma ti starsi recejo 'ej a si pospraula mizo?' al 'ej a si pospravu mizo?'?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Medijska pismenost pa tud... Na to vprašanje sm odgovoru že stokrat in lahko najdeš v mojmu kotičku. Ampak moji starši še ne vejo, da sm trans in me nagovarjajo po ženskih zaimkih
5
🕒
 
HAPPY PRIDEEEEEE :heart:🧡:yellow_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart:
3
🕒
 
zakj maš tak vzdevek?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Svoj profil na Pilu sm ustvaril z namenom da ozaveščam o LGBTQ+ skupnosti. Sam sem tud trans (zato trans zastavica v imenu) in moje izbrano ime je Alex. Ker je Alex spolno nevtralno ime, jz pa sem želel, da je jasno razvidno, katere zaimke kot transmaskulina oseba uporabljam, sem dal he/him (torej moške) zaimke v svoje ime. Sicer se je od takrat par stvari spremenil in zdej uporabljam he/they zaimke, imena pa na žalost ne morem spremenit in popravit, tko da ostaja tko kot je.
4
🕒
 
hej, um, slisala sm, da se oblacis grunge in me zanima, kje dobis cune? tak specificno kere trgovine (oz. secondhand trgovine k sm vidla da thriftas). k js sm tut alt in iscem take cune.
hvala ze vnaprej<3
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vsake par mescov je v Logatcu izmenjevalnica oblačil in je tko the best thing ever. V bistvu ti lahko prineseš svoje stvari, ke jih ne rabiš več in vzameš kolikor češ in vse je zastonj. To vključuje večinoma oblačila, drgač pa tud čevlje, nakit, kekšne dodatke (šali, klobuki, kravate, pasi itd.), igrače za otroke, knjige, hišne dekoracije in take stvari. In res je ful fajn, ke ne moreš nardit napačnega nakupa, ker sploh ne porabiš nič denarja in lahko vrneš naslednjič, ko prideš. Drgač pa spremljaj po družbenih omrežjih/internetu podobne dogodke, ke jih je po Sloveniji kar nekej, ta v Logatcu je pač meni najbližji.
Drugi način kako jz dobim cunje je od sorodnikov al pa prjatlov/sodelavcev od mojih staršev. Včasih mami al pa ati dobita tko kekšno vrečo oblačil od teh ljudi in pol se včasih dobi kej zanimivga.
Thrift shops so pa mal bolj tricky zato ke jz živim na podeželju in mam redko priložnost it v kekšno večje mesto, kjer so. Včasih sploh ne vem za kekšn thrift shop ke sploh nism nameraval it tja, pa ga kr randomly najdem (recimo ke smo šli par tednov nazaj z razredom na ekskurzijo v Celje pa smo s frendi hodil zvečer okol in dobil en thrift shop). Tle jih maš pa ene par (v enih sm že bil, v enih pa še ne):
- Humana SecondHand & Vintage Ljubljana (Kolodvorska ulica 9, 1000 Ljubljana)
- Humana Vintage (Stritarjeva ulica 5, 1000 Ljubljana)
- Humana Second Hand (Slovenska cesta 11, 1000 Ljubljana)
- Moje Tvoje (Mestni trg 8, 1000 Ljubljana) - Ta je ful fajn, ke majo en del trgovine, kjer si lahko izbereš cunje in ti ne zaračunajo na kos, ampak ti stehtajo vse, kar bi rad kupil in ti zaračunajo na kilo, tako da pride dost poceni (poglej si razpored, ker se cena ene kile čez teden spreminja in probej it takrat, ko je najnižja).
Zdej te so ble vse v Ljubljani, ampak jih je po Sloveniji še velik več. Čist izi lahko v Google Maps napišeš "thrift shop slovenia" in ti jih bo ful vrglo ven, tko da have fun lol.
Če pa hočeš supportat kekšne manjše proizvajalce, ful priporočam kekšne sejme (kmetijski sejem dvakrat na leto v Komendi, Gregorjev sejem v Logatcu, ipd.), tud tm se da kej najdet.

Tko da to je to, upam da ti bo to kej pomagal in srečno thriftanje! <3
4
🕒
 
Fantazija, mečevanje, lokostrelstvo, improv, D&D, cosplay, LARP, renaissance/medieval fairs >>>>>
(Yes, I'm a nerd)
2
🕒
 
omg koncno ljudje ki poznajo dnd 🥹 (i hope da misliš dungeons and dragons ker drugace ignoriraj 😭)
 
Jaaa Dungeons & Dragons je tok kulll. Sicer nism še nikol igral (na žalost), igra pa moja sestra, drgač pa gledam ful D&D contenta na YouTubu, kot recimo improv skupina Shoot From The Hip, ke od lani igrajo D&D na svojmu drugmu kanalu Roll From The Hip in so lih v nedeljo dal ven finale drugega campaigna, ke so ga igral (in je tok sad eughhhh)
 
yess:)) (razn dnd ne igram k nism lih za igre)
 
heej, že dolgo te ni bilp tukaj🧐
0
🕒
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Avatar Lemon squizy2309 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar LollySky
vse najboljše in ja ura je petnajst do enih ...
 
ii kk je bla valetaaa
 
Značka Avatar I love dance💖 sporoča pilovcem/kam:
nab: girl vsi smo ze imeli valeto skoraj, ...
 
Avatar STAY GIRL sporoča pilovcem/kam:
Guyzzz! HVALA VAM ZAAAAAAAA 135 Naročnikovvvv️
 
Avatar STAY GIRL je pisal/a pilovcu/ki: Avatar BLOBIE
narocenaaaa!!!
 
Avatar BLOBIE sporoča pilovcem/kam:
Hi guys.... Ja pišem mal pozn... dolgčas ...
 
Avatar BLOBIE je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Tajčika
Hi... kak si.. lovam tvoje šale oz. vice ...
 
Avatar BLOBIE je pisal/a pilovcu/ki: Avatar @hermione@
Sem naročen @hermione@
 
Avatar Nixi25 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Bela
olaaa belc kako smoo?? zadnji tedni sole ...
 
Avatar BLOBIE je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Nixi25
Naročen...
 
Avatar BLOBIE je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Bela
Naročen...
 
Avatar BLOBIE je pisal/a pilovcu/ki: Avatar MarkNeelgenij
Zdle sem šel brat tvoj profil... iskreno, ...
 
Avatar Chocolet lover je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Bellaza2
Heej! Vračam naročnino
 
Avatar pig lover 🐷 sprašuje pilovce/ke:
moja naj država?
 
Avatar Nekdo_321 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Jag🍓dka
Ojla girl! Že dolg se nisma pogovarjal. Kk ...
 
Avatar Ginny•Weasly je pisal/a pilovcu/ki: Značka Avatar Heart
v klepetalnici sem
 
Avatar Ginny•Weasly je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Rachel Green
v klepetalnici sem
 
Avatar Ginny•Weasly je pisal/a pilovcu/ki: Avatar discoball 28 13
v klepetalnici sem
 
naročenatudi meni je všeč božič
 
Značka Avatar Heart je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Rachel Green
Hej, pred enim tednom si se naročila name ...
 
Avatar MONAlisa je pisal/a pilovcu/ki: Avatar hiphop__girl
hej ! kk si kej? upam de jenastop ratal. ...
 
Avatar Vanilla mochi sporoča pilovcem/kam:
hejla kakšen avatar čm imet? tko s številko ...
 
Avatar MONAlisa sporoča pilovcem/kam:
kk smo?
 
Avatar Bullet Journal FAN sporoča pilovcem/kam:
guyss bi vas zanimal blog z bolj "zdravimi" ...
 
Avatar MarkNeelgenij je pisal/a pilovcu/ki: Avatar BLOBIE
Okej hm... ja sem prabral tvoj profil. Zdiš ...