Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

Help

1
Heellpppp
js sem 14 pa pač me je ful strah valete ker plešem z enim ko pač je zaostal starejši je od mene in na vajah se me čuden dotika no pa večkrat je tak da se pri pouku dela da si ga drka pa mene gleda pa take no in večkrat je reku da bo me pofuku (sori za besede) no in me je strah da me bo na after partyu

kaj naj nardim
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Omgg, nevem prov resitve sm hotla samo rect da se mi prov identicno dogaja. Puskusi ostat z svojimi prijateljicami in ne bit sama. Za ples pa mu reci njemu al pa uciteljicam. Lahko mu pa samo premaknes roko in ga tko cudno pogledas da bo (upam) razumel da ti je neprijetno
0
 
Ojlaa
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej, se steinjam s prejsnim odgovorom,.. na afterju al pa tko bodi s prijateljicami in to se ne bo zgodilo.. (sam ne bit sama)
0
 
Pikica3
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zato sm jst zavrnila 3 plesalce... Pač odločila sm se da rajši ne plešm kot da plešem s čudakom
:sweat_smile:
1
 
Vsebook
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hejj, ja kot sta povedale drž se prjatlc in pazi da neboš sama, sploh pa je kr tk ja na afterju pa če še kj spiješ, drgč pa ja loh poveš tut učitlc da ti ni fajn pa prijetn in ga bodo opozarile oz opazovale<3
ly upam da bo use okj<3
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Heelppp in Ojlaa, če imata take soplesalce za valeto, ni drugega za nardit kot Vsebook... se zahvalt za sodelovanje in ne plesat, žal... če pa bo kdo (starši - učitljni) sprašvau zakaj ne, pa vse povedat.. naj vedo, kašni butlji so eni!
0
 
katastrofa
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
To ni nč. Jz sem že to delala.
0
 
Cool gril

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


patricija
Objava:

biologija

Ogledov: 58 Odgovorov: 3
 
0
attached
Objava:

Attachment issues

Ogledov: 52 Odgovorov: 0
 
0
HpFANICA1234567890
Objava:

Deodorant

Ogledov: 67 Odgovorov: 11
 
0
idkk
Objava:

kaj je to??

Ogledov: 89 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

FILM

Ogledov: 75 Odgovorov: 8
 
0
Objava:

gimnazije v celju

Ogledov: 102 Odgovorov: 4
 
4
Gilr1890
Objava:

Crush

Ogledov: 120 Odgovorov: 2
 
4
Singlegirl
Objava:

Soplesalec na valeti

Ogledov: 133 Odgovorov: 3
 
1
attached potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Attachment issues

hej

js mam kar ogromne attachment issues in so grozni kr cel moj dan in celo moje pocutje potem temelji na tisti osebi in ce je zacutim neko majckeno spremembico v obnasanju bom zacela tezit "a si jezna name?" in je samu pac grozno kr analiziram vse. in na neko osebo sm navezana dokler ne pride druga in se sam ponaujla in ponaujla in nemorem se resit tega. In ce se zgodi da se navezem na tipa in da pole on slucajno hoce nekej vec se zagabim sama sebi in ratam tku micken nesramna in ga na nek nacin "odjebem" ker pac avoidment issues so tudi krejzi pri meni in pol se pocutim slabo kr imajo vsi zveze js pa jo nekako nemorem met. in niti nevem zakej se mi tu dogaja samu pac groznu je

a ma kdo kaksen predlog kaj da nrdim kr sm res obupana zadnje case zaradi tega
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

2
Gilr1890
4
 
3
Axiety girl
4
 
4
love.L.girl
6
 
6
helpppp
3
 
8
Šestosolka
2
 
9
hej
2
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

najbolš da uporabli tistga k ti najbl ustreza, ...
 
js upirabljam unga na rolico od borotaco
 
probi dt v chat gpt
 
sloflik je for free.
 
Baje tisti na sprej povzroča raka zato jst ...
 
EUOZZ
meni tudi ne dela
 
omb drgač fr tok nice zveni da maš crush ...
 
lookmovie2 ta ma skori vse filme pa serije, ...
 
Hejj! Jaz sem preiskusila še zelo veliko ...
 
sloflix, attacker tv
 
Hej! Jaz uporabljam tistega v stiku (Rexona). ...
 
https://www.hcplive.com/view/five-facts-about-huntingtons-disease samo ...
 
v knjižnici si izposod knjigo o boleznih ...
 
patt
FMOVIES. prsezm tm najdes use filme edina ...
 
js ga mam od Nelipota za namazat in je ful ...