=Viki=
Življenje so sanje in sanje si delamo sami
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
Vračam...:wink:
0
🕒
Hej, kako si kaj?
0
🕒
:wave:katero narečje vam je najlepše:heart:,in katero vam gre najbolj na živce:unamused:?
1
🕒
:wave:ste že bli kdaj na kirem skejtparku,katirga priporočate?:sweat_smile:
0
🕒
Naročeni<3
0
🕒
v katero leto bi se teleportiral
(js bi se v sedemdeseta tm je blo fuul lepu,škoda da ni več teh cajtov(časov))
(js bi se v sedemdeseta tm je blo fuul lepu,škoda da ni več teh cajtov(časov))
1
🕒
Js bi bla stara tok k tko v 1995 nekje okol pac men gre fuuul na zivce to kajenje in ne bi sla bolj nazaj ker je blo prej doboljeno kajenje v zaprtih prostorih😑 in bi se zadusla, hehe
Jaz bi šla pa za 2 leti nazaj ker sem naredila eno gromozansko napako in bi jo rada popravila 😭😭😭
kam bi potoval
1
🕒


