Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Help me, nevem kako se naj prijavim!!😏

Help me, nevem kako se naj prijavim!!😏

5
Coca Cola
Nimam pojma zakaj ampak so mi starši rekli da ne smem biti prijavljena!!! Ali mi lahko nekdo svetuje kako jih prepričati


HVALA ZA VSE ODGOVORE:ok:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Soočam se z enako težavo, tudi jaz tega ne vem<33:no_mouth::worried:
0
 
debil123
Coca Cola
Okej
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
nemores govedo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
 
vex cat
Coca Cola
Prosim?
 
Bluberry
sej ves, prizadeta je
 
Bluberry
sej ves, prizadeta je
 
Coca Cola
vEM JA VEM DA JE !!!!!!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej,
če so ti rekli, da se ne smeš prijaviti, imajo verjetno nekakšne razloge. Prosi jih naj ti te razloge povejo, utemeljijo, ti pa jim jih poskusi razložiti, zakaj ni tako, da nimajo prav. Če boš videla, da imajo starši prav, ostani neprijavljena, želijo ti samo dobro.
1
 
Coca Cola
Hvala
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Svetovalnica


kitka
 
1
Objava:

Selitev

Ogledov: 41 Odgovorov: 1
 
0
Rina.25
Objava:

Bi

Ogledov: 42 Odgovorov: 4
 
0
Soncica
Objava:

darilo za fanta za bozic

Ogledov: 83 Odgovorov: 3
 
1
Nenaa
Objava:

Težave s simpatijo

Ogledov: 58 Odgovorov: 1
 
0
Bonboncek
Objava:

Gim zelimlje

Ogledov: 60 Odgovorov: 1
 
0
jokam se
Objava:

Sama doma

Ogledov: 93 Odgovorov: 3
 
0
jaka 12
Objava:

oci nasilnez

Ogledov: 93 Odgovorov: 3
 
1
Nenaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Težave s simpatijo

Živijo! jaz mam eno težavico. imam simpatijo in ne morem nehat razmišljat o njem! mela sem že prej simpatije, ampak on je res tisti, ki mi je resnično všeč, ne zato kr je lep ampak kr je spoštljiv, prijazen in vljuden. jaz sem nova na soli, on je leto starejši in je res zlo prijazen z mano in rabim nasvet kako se zacet pogovarjat z njim kr me je strah. sucer me on kdaj kaj vprasa ampak se ne meniva dosti.
druga stvar je da sem zelo žalostna kr ma on baje visoke standarde in ni šans da bi bil zmano. ena sosošolka je bla tut u njega in se pogovarjala z njegovimi sošolci in rekli da ga raje pusti ampak jaz ne morem.

prosim svetujte samo kako naj se začnem družit z njim (v šoli), kako naj mu do konca šolskega leta povem da mi je všeč brez da bi se osramotila pred celo šolo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(17)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(9)
Šport me na sploh ne zanima.
(12)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Ojla, če že pripravljaš pulover z odtisom ...
 
sunny
Oj, Rina.25! Vsaka družina je malo drugačna, ...
 
sunny
Hej! Popolnoma razumljivo je, da ti je ...
 
biba
lah jima nardis presentation o tem pa jima ...
 
ojj haha idk :) myb tko (če si še u osnovki) ...
 
What????
a so pršli???
 
jst mam isti problem:slight_frown::cry::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:
 
ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj kako ...
 
Hej, se strinjam zbLoono. Lahko naročiš ...
 
Drzimoskupaj!
hja dobro vprasanje js sem imela enak problem ...
 
Iz cewe al pa kje naroči šalco z vajino sliko ...
 
Ja je zahtevno... odvisno je od tega kako ...
 
hej! Nej te ne skrbi prevec... ves koliko ...
 
jelencek.rudolf.com
to res ni blo lepo od njega in kr prov je, ...