Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Jaz pa moji problemos

jaz pa moji problemos

1
prosim_nujno_pomagaj_drugace...
Hej.
Jaz ne zdrzim vec! V soli niam frendov ker so vsi pogrupirani ce pa je kdo ki je sam misli da sem cudna in cringe in pick-me.
Mam ene frende sam vecini sem druga izbira oz. the sec. friend al pa zivijo predalec. Te pa sta tu eni dve ful on top punci ko sta mi ful pomagali pri vsem sam je ena drugi letnik ena pa 7 razred. Prevlka starostna razlika je pa se tastarejsi mama skozi gusi za ucenje itd. Ne znam se 'kul' oblacit. Rock poslusam. RADA MAM SVOJE STARSE (kar ocitno ni vec kul)! Niam tiktoka. Mam fullllll vlki forhead. Deska sem. Mam očala. Nimam se s kom za družit. Ja dosti razlogov za norcevanje ne? No sej tudi to je problem. UBIJA ME TO VSE SKUP! NIKOL NISEM DOVOLJ KUL. VEDNO HOCEM ZA VSE NAJBOLJE AMPAK V DANASNJI GENERACIJI SE DALEC PRIDE SAMO CE MA DNAR, FRENDE, JOSKE AL PA RIT (se opravicujem). Resno ce nebi blo za toti dve moji bejbiki pa za mojega fanta pa za mojo familijo jaz bi se vbila.
Help!!!!!!!
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
sorry sam izgleda da je to danes realnost ...
(ps. mam kr dost podobne probleme)
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


Objava:

gimnazije v celju

Ogledov: 30 Odgovorov: 2
 
2
Gilr1890
Objava:

Crush

Ogledov: 73 Odgovorov: 2
 
4
Singlegirl
Objava:

Soplesalec na valeti

Ogledov: 108 Odgovorov: 3
 
1
ohhhh🎀
Objava:

helpp

Ogledov: 103 Odgovorov: 2
 
1
Nevem1234
Objava:

UMETNIŠKA GIMNAZIJA

Ogledov: 73 Odgovorov: 2
 
1
Axiety girl
Objava:

Motnje hranjenja

Ogledov: 71 Odgovorov: 3
 
2
Šestosolka
Objava:

3. TRIADA

Ogledov: 106 Odgovorov: 5
 
2
skrivnostno srce
Objava:

Crush

Ogledov: 85 Odgovorov: 4
 
0
Nevem1234 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

UMETNIŠKA GIMNAZIJA

Hej js sm 9. razred pa se rabm za srednjo odločt. Mislm sicr da bom šla na gimnazijo sam igram tud violino pa sm sam tk razmišlala če bi šla mogoč na umetniško gimnazijo v Novem mestu. A kdo mogoč ve, če je v Novem mestu tutumetniška gimnazija ker sm najdla razpis za leto 2010/11 sam za letos pa ne. Tk da a mogočm kdo ve kej o tem al pa če so preizkusi nadarjenosti pa če je težko, kakšen je ta preizkus, a morš znat teorijo pa na inštrument neki zaigrat in kaj moraš zaigrat, npr. za violino? Zk ful bi mi pomagal, lahko tut napišete če ste mogoč v Ljubljani na konservatoriju al pa kšni drugi umetniški gimnaziji.Pa kaj je razlika konservatorij pa umetniška gimnazija? Pa najbolj pomembno kakšni so preizkusi nadarjenosti pa če so izi za opravit al moraš res znat?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

2
Gilr1890
4
 
3
love.L.girl
6
 
4
Axiety girl
2
 
5
Šestosolka
2
 
6
helpppp
3
 
9
hej
2
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Hejj, ubistvu js kar sm slišala je kajuh ...
 
hejj, torej moja sestra hodi na kajuha in ...
 
Tvoja mami🍆
če že maš nek način zakaj to govoriš folku ...
 
Tvoja mami🍆
točke, več ocen, pa nou se ti dal hodt u ...
 
Hej!🩷 Vse bo v redu! Včasih imamo strah, ...
 
Hej Singlegirl!🩷 Če prav razumem, te je ...
 
Zdravo Girl1890! 🩷 Včasih so fantje zalo ...
 
Hej:yum: hja pomoje se kar pogosto zgodi ...
 
tud js mam probleme s tem:disappointed_relieved:
 
Forever prava
nee sam ni legalno pa na vsake tok casa steka
 
Haj, js ti lohka pomagam sam z sredno glasbeno, ...
 
Hej, primer gimnazije z umetniškim programom ...
 
Hermiona Granger 💗
ejj. mau neumnu uprašanje. kaj sploh je tu ...
 
Nobody 🍄
js sm se hitr navadla na to. nerabs zarad ...
 
Ne rabiš rečt ja če ne želiš plesat z nijm ...