Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: METODE ZA UČENJEE

METODE ZA UČENJEE

2
ATOM
Hejj!
Js sm mal preveč prokrastinirala in mam zdej *modra*3 dni*modra* da se naučim cel zvezek za geografijo od tega leta (CCA 40 strani). Zanima me, če ima kdo kakšne dobre metode za učenje ( najboljš če so hitre ) ČE MI NE RATA BOM PA PAČ OSTALA DOMA PA MAM POL 5 DNIII. Hvala kdor bo odgovoriu in vem da bi se mogla prej učit ampak too late now :,).
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
totalno izvedljivo, sam morš mal discipline met. zdj če maš tri dni, priporočam da se probaš v dveh dneh naučiti vse (torej greš en dan čez 20 strani in drug dan čez 20 strani snovi), in si sam na list napišeš naslove, ki se jih morš naučit. potem pa sam ponavljaj! pojdi čez vsak naslov in ponavljaj kar si si zapomnila, ko to narediš vsaj trikrat si lahko prepišeš informacije, ki si jih ne moreš zapomnit. zadnji dan pred testom pa ponavljaj vse skupaj. js se učim nekak na tak način, upam da koristi (je pa zlo odvisno od vsakega posebej kar mu koristi). srečno<3
1
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Svetovalnica


hiphop_girI
Objava:

Sladkorna

Ogledov: 3 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

lasje

Ogledov: 3 Odgovorov: 0
 
0
Gbbbn
Objava:

Samozadovoljevanje

Ogledov: 54 Odgovorov: 0
 
2
Strawbery🌈🫐
Objava:

Snake bite pirsing

Ogledov: 57 Odgovorov: 1
 
0
Zajcek
Objava:

GimnZija

Ogledov: 51 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Hello plisss

Ogledov: 80 Odgovorov: 3
 
0
Ena ki rabi pomoč
Objava:

Glow up

Ogledov: 73 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

zaljubljenost.

Ogledov: 76 Odgovorov: 3
 
0
hiphop_girI potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Sladkorna

Hej,:grimacing:
moj prijatelj je bil zdej en teden v bolnici, ker so ugodtovili, da ima tip ena sladkorne (kar pomeni, da je nejgova trebušna slinovka propadla). Danes je prišel iz bolnice in sva šla skupaj na sprehod čito blizu njegovega doma. Potem mu je postalo slabo in si je izmeril sladkor, pa je ugotovil, da ima hipo (prenizek sladkor). Ker se mu starši niso javili na telefon je postal ful živčen in trest se je začel, pa potem sem ga poskušala umiriti, ampak ni šlo. Povedal mi je, da mora vzet tablete, ki jih ima v torbici in sem mu jih dala. Potem se mi je tudi zahvalil ker sem bila znjim, ko se mu je to zgodilo. Vse se je dobro končalo, ampak se boljim, da bo naslednič padel v nezavest. Pač on je moj res dobr prijatelj in me je strah za njega. Rekel je tudi, da če pade v nezavest in ga ne morem zbudit, kličem 112 ali mu dam enekcijo. Strah me je. Kaj naj naredim?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Hej! Tudi sama sem imela takšne težave. ...
 
Hajj, pri nas ma ena akto za drugo polovico ...
 
za mozolje ti ful priporočam clearasil cleansing ...
 
osebno ne poznam nobenega ki uporablja akto ...
 
ZELO ne priporocam, veliko tveganje je za ...
 
morš dobit svojo samozavest in se prepričat ...
 
Hej MusicLover! Opazila sem že nekaj dobrih ...
 
1.kje ste vi dubile obleke, da niso predrage ...
 
cebelica maja
I think da rabs bit mal bos specificna pookie ...
 
pookie
nikola pilates
 
Če rabiš pogovor se lahko u klepi dobima
 
Hej mimii! Za začetek mi je zelo žal, ...
 
horselover
hi, mislim da bi ti lahko bili zelo všeč ...
 
hi, predlagam ti kakšno goodie bag, v stilu, ...
 
js mislim da si tud ti njemu vsec pa ce je ...