snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Prijateljstvo in osamljenost

Prijateljstvo in osamljenost

2
Osamljena
živjo!
sem 14 letno dekle in se zadnja 3 leta počutim bolj osamljeno. Imela sem najboljšo prijateljico, ki si je našla novo bff in zdaj nimam nobenega. Imam 2 prijateljici s katerimi se družim a bolj redko, hodim pa tudi v glasbeno šolo kjer igram kitaro in tam sem spoznala eno čudovito osebo. Ne morem vam opisati kako jo občudujem in vedno je prijazna do mene. Hotela sem jo vprašati če bi bili bff ali prijateljici a me je bilo sram. res mi veliko pomeni in želim si da bi bili prijateljici in da bi imela nekoga s katerim se lahko družim ko se počutim slabo in mu zaupam svoje skrivnosti in pa punco prijateljico ki bo razumela moje probleme. v razredu se sošolke ne razumemo najboljše med sabo zato so moje možnosti za iskanje prijateljstba omejene samo v glasbeni šoli. Gre pa ta sošolka ki igra z mano kitaro na sprejemni izpit za srednjo šolo zato se bova tam lahko malo bolj družili a je problem, da ona že ima bestiko in šd par drugih dobrih prijateljic z plesa (trenira ples)
uživajte
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
oj! s to punco iz glasbene šole se poskušaj čimbolj družiti<3. tudi če že ima bestiko sta lahko vseeno zelo dobri prijateljici. čez čas pa bosta mogoče postali tudi bff. samo druži se z njo, ker prijateljistvo potem pride samo od sebe. pojdi pa na še kako aktivnost mogoće pogledat<33. tako boš lažje odkrila še koga<3
vsoooo srečo ti želim<33
Nixi
1
 
Osamljena
Bom probala. Res ti hvala ❤️❤️
 
Z veseljem😉
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej! Vedno je možnost, da najdeš prijatelje, samo išči. Prijatelje lahko poskusiš iskati tudi v drugih skupnostih ali dejavnostih. Glede punce iz glasbene šole, poskusi se z njo zbližati, da bosta vsaj zelo dobri prijateljici. Niso samo najboljše prijateljice tiste, katerim lahko zaupaš. :wink:

Upam, da sem pomagala.

LP,
Sandy
0
 
Osamljena
Hvala ker si si vzela cas ❤️❤️
 
kitty cat
mislm,da te ne rab bit sram.mene je tud blo na zacetku,ampak zdej mam mega bff.probi jo uprasat,ce bi bla tvoja prjatlca in ce bo za,se velik druzi z njo pol jo pa uprasi ce bi bla tvoja bff.
vso sreco in upam da sm pomagala
p.s.pisem v komentarjih kr mi odgovori stekajo
 
Osamljena
Res hvala! ❤️❤️
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej!mislm,da te ne rab bit sram.mene je blo tud,ampak zdej mam mega bff:smirk:probaj jo uprasat ce bi bla prjatlca,pa ce bo bla za,se loh velik druzta in jo uprasas se za to da bi bla bff:v:





vso sreco:heart:upam da sem pomagala
0
 
kitty cat
Osamljena
Re ti hvala! Hvala vsem!
 
kitty cat
z veseljem!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
:wink:ahekuwygukwyvgukrywku
0
 
kitty cat
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
sori,neki sm probavala da vidm ce mi rata pa mi je:grinning:
0
 
kitty cat

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Svetovalnica


K-popgirl
Objava:

Ne vem a je on moj crush

Ogledov: 1 Odgovorov: 0
 
0
Kuzi
Objava:

Npz mat

Ogledov: 3 Odgovorov: 0
 
0
Nobody 🍄
Objava:

Prhljaj

Ogledov: 11 Odgovorov: 3
 
0
Spletna punca<33
Objava:

Strah me je psov!! (*_*) #2

Ogledov: 40 Odgovorov: 1
 
1
Teen-Queen
Objava:

Vonj

Ogledov: 53 Odgovorov: 3
 
0
Zal_golias22
Objava:

Situacija z psom

Ogledov: 20 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Situationship

Ogledov: 82 Odgovorov: 3
 
1
bi gurl
Objava:

bi demigirl tuki

Ogledov: 83 Odgovorov: 2
 
1
Spletna punca<33 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Strah me je psov!! (*_*) #2

heyy se spomnite ko sem enkrat pisala da se bojim psov?? okej ce se super, če se pa ne paitk ni problema.. torjjjjj mi bomo v šolo dobli terapevtskega psa (pač za ed dan pride nam na šolo nek terapevtski pes z lastnikom) in mene je se kr strah psov!! ToT tko vedno ko vidim psa me ful stisne pa mislim da me bo ugriznil ToT Učiteljica je rekla da če je koga strah , mu ni treba it ampak js bi kr so mi kuski cute ToT sam nevem zakva se jim včasih prestrašim ToT
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(60)
Vesela šola me ne zanima.
(99)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(177)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(65)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
Devetarck 011
2
 
2
Bi?
4
 
5
volkulca
5
 
6
Igralka
4
 
8
gimnazijka
4
 
9
cukrck
2
 
10
Skincarepro
4
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Guitaristka
Js sem isto imela prhljaj pa mi je edino ...
 
um, vem kak to zveni, ampak probi kksnega ...
 
svetijem ti da se deodorantaš z normalno ...
 
Ojla! Jaz danes objavla svoj curly hair ...
 
uredu je razumem te. tako naredi. če to bo ...
 
Teen-Queen
Men se zdi normalno da se pogovarjaš s soplesalcem. ...
 
Nekje 12+ pomoje sam fantje so kasnej zeli ...
 
Kk bi js pristopla k temu k punca... Js ...
 
hiphop_girI
Ne vem kakšen deodoeant uporabljaš, ampak ...
 
ne vem kaj mislim.... myb je vate, vsekakor ...
 
Ne se sekirat pač fantje ka naj rečem. Trčeni ...
 
Če maš kako frendico pa se ti zdi da ti je ...
 
Pikica k rab helo
girllll jst tut nucm odgovore djjjmoooo
 
love story
hja no... Ni ravno kulturno in v ljubezenskem ...