Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Spet imam problem 😏

Spet imam problem 😏

0
Hey 👋!
Res sorry, k spet težim 😂, ampak imam en prob, pa bi bila ful happy, če mi pomagate. Torej, malo prej sem izvedela, da gremo za rojstni dan od mojega atija v kino gledat en film (ne spomnim se naslova). In pač v tem filmu bodo tud kakšni dve minuti kej takega milo rečeno ljubezenski prizori. In mene je pol ful sram!
Ima kdo izkušnje s tem? Imate kakšen namig?
7. September 2022

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ne vidim razloga, da bi te bilo sram. To je nekaj normalnega, človeškega. Pač, to je tudi v resničnem življenju, da si ljudje izkazujejo ljubezen. Obnašaj se normalno in to je to.
2
7. September 2022
avalana
Hi!
Te čisto razumem... Tudi jaz pogosto gledam TV ko so starši v bližini in pogosto so v filmu prisotni tudi taki prizor;) Jaz ponavadi samo gledam v ekran in se obnašam ravnodušno, dejstvo, da boš ti film gledala v kinu je prednost ker v temi ne bodo videli tvojega obraza če boš npr. zardela :)
Upam da sem pomagala
lp
7. September 2022
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hejla!
Ojoj to pa zna biti kr dost neprijetno, še posebaj pred starši. Ja jst ti svetujem, da gledaš na to pač mal težko bo ampak tako okej to je del scenarija, režiser je želel tako, da se dva poljubita in sta to mogla nardit. Na to ne morš vplivat. Če ti je to težko gledat si zakrij oči ali pa poglej zvstran, ali pa bodi pač normalno. Ja imam neko izkušnjo enkrat se mi je zgodil, da sm gledla Titanik in sta starša naključno prišla zraven ko sta se Jack in Rose poljubila in sm bla tko fujj😅to sm nardila zato, da bi zgledla tako rečeno mal otročje kot, da še mi tega ni treba gledati in sta bla starša tko tudi ti boš to delala. Ja to je moja zgodbica😅 da ne zaplujemo v druge vode... ja pač lej to je del scenarija, razumem, da te je sram tudi mene je bilo, ko sm gledla Titanik in sta starša prišla zraven ali pa ko je bil tist prizor, ko je Jack risal Rose sta pač bila starša zraven in sem si šla pilit nohte, okej dovolj debat o Titaniku. Ja lej to je pač del scenarija to je tko k da bi glavni kirurg povedal nekim kirurgom dans mormo eni pač ne vem kaj in bi ena rekla jst pa tega ne bom ker se mi to gnusi. To je njihovo delo pač. Lahko pogledaš vstran med filmom ali pa se zatopiš v kokice.
Upam, da sem pomagala in fajn se mej!!😊😊
0
7. September 2022
enapunca
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej, sicer to ni nič sramotnega, ampak vem, da je to precej "smotana" zadeva. Mogoče se takrat zamoti s kokicami, ali pa se delaj, da si moraš nujno zavezati čevelj. Butaste ideje, vem, ampak upam, da bodo vsaj malo pomagale omiliti situacijo.
Uživaj!😊🤗
0
7. September 2022
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz ponavadi takrat začnem spraševati kakšne čudne reči npr. kok kokic še maš kok je ura itd, al pa kot je spring povedala zamoti se tisto minutko boš že zdržala ;)
0
7. September 2022
COOL GIRL
se strinjam, jaz nardim enak
8. September 2022
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
lahko gres za kratek cas na telefon in se delas da si ful z necim zaposlena... lahko gres vsem posiljat snape pa kj tazga pac ja
0
7. September 2022
Girl pawer
lahk pa bi rekla da moras nujno na wc
8. September 2022

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Svetovalnica


jess
Objava:

plesne za valeto

Ogledov: 32 Odgovorov: 2
Pred 11 urami
0
Ojla
Objava:

Vprašanje!

Ogledov: 35 Odgovorov: 6
Pred 11 urami
1
Jaz pač
Objava:

Ljubezen pa to

Ogledov: 35 Odgovorov: 1
Pred 12 urami
1
težava123
Objava:

vesela šola

Ogledov: 37 Odgovorov: 2
Pred 12 urami
0
helpp meee
Objava:

jojj

Ogledov: 58 Odgovorov: 3
Pred 14 urami
1
Someonefan
Objava:

Film,igralci

Ogledov: 49 Odgovorov: 2
Pred 15 urami
1
cukrck
Objava:

fizika

Ogledov: 42 Odgovorov: 2
Pred 15 urami
1
Objava:

Help me!

Ogledov: 93 Odgovorov: 3
Pred 17 urami
3
obupanka1q potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Uh Ja...

hejla!!
imam sn problem..in sicer,

jaz imam bolj majhne prsi in rastejo mi NARAZEN, ne skupaj kot bi morale?
in me zanima kaj naj naredim, da pospesim rast prsi in da odpravim to napako, torej da mi rastejo bolj skupaj?

hvala za vse nasvete
p.s. stara sem 13, cez nekaj dni bom 14
Pred 1 dnevom

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

29.1.2025
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE

Naročniki revije Pil, pozor!

Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.

Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.

Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.

Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Ti&jaz?
Všeč mi je, vedno vse z veseljem preberem.
25 (32%)
Je okej, ampak me ne zanimajo vse vsebine.
40 (52%)
Všeč so mi le nasveti bralcev.
5 (6%)
Ni mi všeč, me ne zanima.
7 (9%)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
3
Pred 17 urami
2
18
Pred 5 dnevi
3
Filmoljubka
2
Pred 17 urami
4
piskotkk
2
Pred 1 dnevom
5
sigmica33
2
Pred 1 dnevom
6
loveyamal
4
Pred 2 dnevoma
7
11
Pred 7 dnevi
8
ToplaGreda13
15
Pred 9 dnevi
9
xoxo011
2
Pred 1 dnevom
10
Ribca
2
Pred 1 dnevom

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Zelimeljcanka
hm.. prvo kot prvo ne se sekirat prevec ce ...
Pred 32 minutami
Živjo! Izbereš rubriko ti&jaz nato napišeš ...
Pred 49 minutami
se mi zdi da je dal nekdo v smetišnico nekaj ...
Pred 1 uro
Superpomoč🤔
Meni se je zgodilo nekaj takega, ampak potem ...
Pred 9 urami
Cute dog
Pozabla:In pol pritisneš pišite nam, pol ...
Pred 9 urami
Cute dog
Ne Google napišeš pil pišite nam, in pol ...
Pred 10 urami
hajjj🎀 js sm mela isto zmedo kr zdej ...
Pred 10 urami
Ej! Imiri konje punca! Vse je OK
Pred 11 urami
loveyamal
hej,greš gor tam kjer sta šnofi in pepca ...
Pred 11 urami
loveyamal
hej,greš gor tam kjer sta šnofi in pepca ...
Pred 11 urami
samo vzemi si čas in se usedi za učbenik, ...
Pred 11 urami
če maš kake bratrance ali prijatelje jih ...
Pred 11 urami
lej tudi ce si zmisliš izgovor, ji bos mogla ...
Pred 11 urami