Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Strah me je imeti naložene aplikacije na telefonu, prosim pomagajte

strah me je imeti naložene aplikacije na telefonu, prosim pomagajte

0
strahopetnica
Prosim pomagajte:cry::sob:. Moj problem je zelo čuden. Mene je strah imeti naložene aplikacije na telefonu pa bi jih rada imela. Rada bi imela kaki instagram, tik tok... pa me je strah, da bi mi kdo vdrl v profil. Isto je pri igricah strah me je in ko si kako naložim si jo takoj po enem dnevu zbrišem, ker me je strah, da bi mi kdo kaj nardil:sob:enkrat sem si naložila eno igrico in mi je zvečer iz nenada v glavo prišla misel kaj če mi je kdo kaj vdrl not in nisem mogla spati celo noč zaradi skrbi. Ne počutim se kot ostali, ker vsi govorijo o družabnih omrežjih in kaj so vidli gor in kak je fajn mene pa je strah imeti gor:sob:rada bi imela ampak me je strah. Enkrat sem se pogovarjala z sošolko o tik toku in sem jo vprašaša ali ga ima in je rekla, da ga imajo vsi in potem sem ji rekla, da bi ga jaz rada mela ampak me je strah in mi ga je želela naložiti oz. mi razložiti, da me naj ne bo strah ampak si ne dam dopovedati. Noro rada bi si kdaj naložila kako aplikacijo ampak, ko si naložim in je kaka ta da moreš dati mail pa neki piškotki pa privacy police pa ne vem kaj in me je strah, kaj se zgodi, če to kliknem:sob:. Imam samo snapchat za šolo in me je strah ker bi zelo rada dodala kakega neznanca gor ampak me je strah:sob: rada bi imela tudi še 1 profil na snapchatu ker imaš lahko 2 ampak me je strah a je to pametno, kaj če bi kdo kaj naredi gor:sob::sob:
PLS POMAGAJTE
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zdravo!
Pogovori se s starši in mogoče s kakšnim računalničarjem ali pa poglej na splet glede VARNOSTI.
Adijo!
2
 
lolek
omg
 
bye
iste občutke imam tudi moraš biti pogumna


(●'◡'●)
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hi!!
Glede snapchata,če zaznaš koga ki ga ne poznaš,ga blockaj.Sam za snap vem,za druge aplikacije npr.tiktok... pa ne vem,ker nimam telefona.pr igrcah za varnostjo podatkov pr svojem imenu ne napiši svojega imena in priimka
1
 
Argfan
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hi!!
Glede snapchata,če zaznaš koga ki ga ne poznaš,ga blockaj.Sam za snap vem,za druge aplikacije npr.tiktok... pa ne vem,ker nimam telefona.pr igrcah za varnostjo podatkov pr svojem imenu ne napiši svojega imena in priimka
1
 
Argfan
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej,
nič ni narobe če si previdna, tudi jaz v kolikor igrica zahteva osebne podatke, lokacijo, wifi jo ozbrišem, tudi glede piškotkov je včasih na kakšneh čudnih spletnih straneh bolje da joh ne sprejmeš. Družbenih omrežij nimam tako da yi ne morem ravno pomagati glede tega, ker ne vem lako tam delujejo varnoatni sistemi.
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
mislim, če si premlada je boljse počakat še nekaj let pred tik tokom pa takimi. jaz sem skoraj 14 pa se nimam instagrama npr ker mamo v lajfu ful več za počet kot pa samo to :)
0
 
ok?
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Men se osebno zdi da se mas neko "mejo" pa da upostevas dolocene stvari je vse kul :). V instagram se prijavi z fake mailom in fake imenom pa bo vse ok. Ce ti je neprijetno lah na sneopu ne addas neznanceu, sam je spet pac ista zgodba kokr pr igju. Paz da ne izdajas osebnih podatkov, res poglej ce je oseba sumljiva al ne (poglej ce ma bitmoji, kok ma snapscora pa mogoc tut kaksn ma username). Mislm vem da to ni lih 100% ampak ce je fake acc snapscore nebo cez 5000. Ce so kksna sumljiva imena ne dodajej :).
Glede tiktoka se mi zdi isto, pac pazi da mas privat acc ne nc objaulat (ce hocs lah ojaulas sam za prjatle, torej za une k followajo tebe in jih ti nazaj) alpa objaulas sam zase. Kar teb pase. Men se sicer tiktok glede zlorab nezdi neki nevarn, vecinoma ti noben nebo pisu alpa kej je pa res da je dost zasvoljiv tkoda priporocam da si das nek time limit, npr 45min.
Torejjj ja. Men se zdi use kul dokler je v mejah normale, ce si paranoicna res paz da das fake mail (dobr bi blo da za vsako aplikacijo drug mail in drugo ime) pa da pazs koga dodas. Povsod dej privat acc in mislm da se ti pol nc nemore zgodit :). Sicer pa tud instagram zlo paz in lah blokiras cloveka zlo hitr, tut na novih accih k jih ta oseba lah nrdi, pac kr automaticno. Zmer jih lah prjavs itd ampak vrjem da to ni tok pogosto da bi te blo tok strah.
lp,
d7stq1ny
1
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Objava:

Mozolji

Ogledov: 14 Odgovorov: 0
 
0
Amerika945
 
0
Hrišik
Objava:

Kako so punce opazne med fanti

Ogledov: 16 Odgovorov: 0
 
0
LuckaLucka
Objava:

Ex-talkingstage

Ogledov: 23 Odgovorov: 1
 
0
#girll
Objava:

darilo za prjatla

Ogledov: 24 Odgovorov: 0
 
0
Oli
Objava:

Zgodovina 9

Ogledov: 30 Odgovorov: 1
 
0
najrajgamam
Objava:

Help kaj ce bom noseca

Ogledov: 60 Odgovorov: 4
 
0
:O :O:O:O:O:O:O:O:O:O
Objava:

Pomoč šola

Ogledov: 30 Odgovorov: 0
 
0
Oli potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Zgodovina 9

hejjj
okej js sm mela lani zgodovino 5 in sm se je res rada ucila zdj ko sm 9 razred sm prvi test pisla 3 in mi je motivacija fulll opadla in se mi to ne lubi vec ucit in zdej sprasuje zgodovino pac ze tk 1 mesec pa se pov razreda ni blo uprasanih sam men je fulllll zav da se nism prej javla ker zdej se mi tok ne lubi faking to ucit pa rada bi se jo javla u petek sam nevem kk nej se tk naucim najboljs pa vseee
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(69)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(26)
Šport me na sploh ne zanima.
(38)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Pa ostani mirna. Še te pa bodo ostale napadale ...
 
Ja, če te je on povabil na valeto, te ga ...
 
Karenčlovk
Ja čim prej povej to nekomu ki ti bo lahko ...
 
Karenčlovek
na noge si daj surovo rezino krompirja
 
Amerika945
Hej! :yellow_heart: Čist normalno je, da ...
 
mogoce je pa vate. pac nevem, sam ugibam...
 
Hej, najbolje bi bilo če bi šla jutro po ...
 
enko kot uni dve kako sta to delalal aje ...
 
Odvisno koliko si stara in če imas menstro.Pa ...
 
1. ne 2.ne 3. 0 4. nikol 5. ne 6. ne
 
Ooo to je pa velik kok si stara pc to ni ...
 
Hornicka
prst najboljs pa ne da dajs prou not ampk ...
 
Horniickaa
jaa pacc lah z prsti,igrackami(vibrator,dildo ...
 
jebeš osnovko, itak boš verjetno kmalu šla! Tudi ...
 
Hejj Js mislim da se še ne sekiraj tako ...