pač jaz sem zdaj mal gor pa gledam pa gledam
in opazim da ima Pilov hodnik
*modra*904 strani!*modra*
To je normalno?
Šolka
Zanima me ali sodelujete na festivalu?
upam da se mate fajn.
No imam eno prošnjo. Jaz sem objavila pač v festivalu fotografijo za vodo. In nisem dobila niti enega komentarja:speech_balloon:, razen enega. Vesela bi bil vsaj nekaj :heart:. Tukaj pa je povezava: https://www.pil.si/forumi/voda/voda-morje
Daisy:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

Kje raje spite?
Odločila sem se, da napišem zgodbo.
Zanima me kakšno zvrst bi najraje brali.
Hvala za odgovore!
~Lorelei
Bom vključila vse zvrsti in mislim, da bo potem res top.
Se mi je že utisnila ideja…
Hvala vam:))
Se veselite jutrišnje šole?
Lepo bodite <3
~ Lauren
Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.