snofi
Naslednji Pil izide 9. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

PILOV HODNIK

lupa
Hej!
Ste opazili nove #?
Zanima me zakaj v svetovalnici ni vseh, npr. Bullet Journal?
Lp:kissing_heart:
0
 
hej hej,
odločila sm se da bom naredila blog ki sem ga omenila včeraj...
tako da mi pls napište v moj kotiček katerega pevca/pevko si želite da bi opisala...
LP lolipop:heart::heart:
0
 
Maš tik tok?
0
Ja
Ne
 
j
 
Hej hoj!
Vem, da sem danes že pisala, ampak vseeno vam morem povedati, da sem naročena na 250 PILovcev, name je pa naročenih zlatih 140 PILovcev. To so:
science girl, Lily-James-fenica, #Stefi, Dancing queen, Dobra stara PILovka #3562, Luan1, Daisy123, glasbenaviolina1, Kally, Like emojis, Book star, Bella EVANS11, Chrispy, Super girl, Snoopy, Panda Girl:panda_face:, Pepca, Loona_Lovegod, Pilov oder- spletni časopis, Loti123, puppy lover, super_plesalka, PILovka na premoru #3684, Hermiona 2, legendicaaa, GinnyWeasley26, Ginny_Weasley, Anejči, Sonček, Nani, F.F., Tiger, Ginny_Weasley_fan, PILANA, Catlover888, #sedmošolka, Night girl, Strelka, Black sisters, Ginny Weasley 123, Lizika 1#, Girl:blush::grin::smile::hugging:, Zoe (comp), Hello kitty, HermionaGranger, Gospodična Brči - brči:blush:, Panda sem:panda_face:, abc, Disneyfan635, TimmyP, lebnel, DogLover11, Neaktiven PILovec #4031, Lichy, Gdč. Granger, Power Girl, Šolsko dekle, Doglover, Iris_Rainbow, Flavtistka, Jiyu, Prijateljica, Kati123, kpop fan, Neaktiven PILovec #4009, CloudL7, neza_slo1, človečkinja, LUCIJA22, Rueanne, taennie, #marelca710, the kid LAROI, #dogi, Legendarna PILovka #3893, Pia:cherry_blossom::four_leaf_clover:, CatCookieLover, Maddie, Suna, Evinija, mucka, Neaktiven PILovec #4116, Leah, Liči10, Itsme, #bunny, Anabeth_10, Liennie, Eleven, Pumika, Emeline, LL iz HP:heart::heart:, Nejka, Legendarna PILovka #4202, robloxmanca, Paul Walker, 12letnica, ABAFriends, #KrEni, Bullet Journal FAN, Discord, roker, Ginny Weasley, Happycolla, tommyleeloml, Lejka, nirvana.fan, HugeHorseyFan, KatarinaG, kaktus369, Ena_punca, One Week, Panda:panda_face:, Neaktiven PILovec #2576, slaaay, General Machito, Ivanjščicaodnikjer, ZZZZZALA, jon1999, Puhi, Gamer05, nekdo, Aesthetic Girl, Sophie Donna, Potter, Pač js, Hobi, Wednesday Addams Weasley, Super PILovki, I love dance:sparkling_heart:, Palčka Zala, blue star:shark:, ~𝑹𝒖𝒃𝒚~, Hermi, lolipop123, mateja, Percy Jakson, #Cool Zoja, Suhica, Lijči

Če slučajno nisi med 140 naročenimi PILovci se hitro naroči name in jaz se bom nazaj.

#S2
4
 
Hvalaa
 
Čestitam!
Zaslužiš si jih še več! 🙃
 
Sem se narocila<3
 
Hvala vam in ribica ti vračam naročnino
 
Hvala vam in ribica ti vračam naročnino
 
Wow, čestitam
 
Živjo!
A bi kdo rad da mu naredim lutke Dolify?:grinning:
To sem objavila že v smetišnici tako da ...samo vprašam:blush:

Lp,LoveGirl:heart:
0
 
Mem prosim!
 
Lahko meni, prosim?
 
Bi lahko še meni pls?
 
Mene?
 
Oj!
Hitra bom, ker HITRO RABIM POMOČ!
Torej, zdajle učim svojega bratranca (6.r, kot jaz) naravoslovje. In nevem, katere tehnike uporabit, ker nevem kako naj ga naučim snov.
Please, pomoč!!! :kissing_heart:
Lp
0
 
Mogoc mu lh pokazes kk video al pa ga probas naucit prek igre, lhka mu narekujs pa pise u zvezk k vem da moja mami rab nujno napisat use pa pol se ucit iz tega (moja sosolka so use zapisuje da se pol nauci hahah). Nvm probi kt igro al pa mu kk video pokaz pc probi nrdit cim bl zabavn.
 
Hvala, je šlo! 😇
 
Kateri je tvoj najljubši delovni dan?
2
Ponedeljek
Torek
Sreda
Četrtek
Petek
 
mislim da je logično (:
 
Petek, lol
 
Petekkkkk
 
pon, tor. vse razen petka (dolgo sem v šoli) in četrtka (tit)
 
Petekkkkk
 
Pa sreda, ker mamo super urnik 🤪
 
najbolši urnik mamo v pon ampk to ne popravi dejstva da je ponedeljek in da me čaka grozn tedn tko da petkkk
 
Moj je petek!
 
Hejla!
Mal neki smešnega, ampak tudi resnega:
Saj vsi veste za 13-letnika iz Beograda, ki je umoril 9 ljudi? On je najmlajši morilec na svetu! Veste, zakaj je to naredil? Da bi bil naredil rekord (ki ga tudi je) in da bi bil vpisan v knjigo rekordov! Poleg tega pa si je želel biti znan. Z umorom je postal svetovno znan! Čestitke mu, da je opravil svojo željo!
:joy::joy::joy::joy::joy:
Okej, to je bilo malo za hec. Uresnici seveda ni ubil devet ljudi zaradi tega. Streljal naj bi, ker je psihopat (tako se je opisal). Ta tragičen dogodek ni smešen ampak je skrajno žalosten, da lahko tako mlad fant zagreši tako velik umor!
Danes ste se verjetno po šolah pogovarjali o nasilju, kajne? Tudi ki smo se in da vam povem še en vic:
Mi smo na ogromen list narisali nekega človeka in v roki smo mu napisali kaj lahko storim da bo bolje v razredu, v noge pa, kako lahko pomagam žrtvi. In po trebuhu in glavi smo mu lahko kaj narisali. In itak fantje veste da so fantje še otročji in so narisali pas (za hlače sam ludrk ni meu hlač :sweat_smile::sweat_smile:) in pol je en sošolc gr začev pisat 69! :joy: Ja no, malo bol neprimerno. Pol pa smo mu grajco narisali in smo pisali naše najljubše firme avtov. :joy::sweat_smile::rofl: In je en napisu Audi drug Porsche in pol sm bla na vrsti js. In js sm gr napisala tak čez celo BMW ker je to moj naj avto. In pol je relu sošolc da zakaj je moj naj avto BMW če mam Mercedesa doma. In sm bla tako: kak pa ti veš kak avto mam js? In sem ga tak v zadrego spravla ko tk vsi vemo zakaj vse vse o men. :joy:
No ja to je biu smešni del čeprav dvomim da je blo vam smešno. Ampak point zakaj sm šla to pisat je, da si zapomnete naslednje:
*b*Ne povzročaj nasilja nad drugimi, če nočeš da ga drugi nad tabo!*b*
Pa to misel sem se je sama spomnala. Ker vete kaj se zgodi, če uporabite nasilje? Samo še več nasilja! Če ste pa žrtev tega, pa nujno morate povedati odraslim. Če vidite, da je kdo drug žrtev, MORATE to povedati odraslim osebam, saj se bodo morda jutri spravili nate!

Upam da ste razumeli point in res ne ponovit tega, kar je naredil 13-letnik, 21-letnik in punce v Celju.

Želim vam lep konec tedna,
#S2 :innocent::blush::wink::upside_down:
5
 
Mi smo se nekaj malega o tem pogovarjali
 
Mi smo se dve šolski uri pogovarjali o tem
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Značka Avatar SWS_lover sprašuje pilovce/ke:
Dober večer, ker sem si sposodila ful knjig ...
 
Avatar #happygirl sporoča pilovcem/kam:
nazajj smm supr nastop je biuu🫶
 
Avatar Bela je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Nixi25
Omgggg gurlll hvala za omembicoooo
 
Avatar Kpop-fan143 sporoča pilovcem/kam:
Okeyyy guysss vidm da vs 15 želi da nardim ...
 
Avatar annabeth sporoča pilovcem/kam:
"i dont need to be liked by people who dont ...
 
Avatar Tj232 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar HermionA GrangeR
hejj, pikica kk si kajj?:heart::stuck_out_tongue_winking_eye: ...
 
Avatar Nixi25 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar čevapek
girliee u okej? ce kej rabs sm vedno tu aprou🫶🫶
 
hejjj za snep hahjaha :) a si pozabla twin:stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:
 
Značka Avatar I love dance💖 sprašuje pilovce/ke:
koliko knjig ste prebrali letos? jaz sem ...
 
Avatar # rada pomagam sporoča pilovcem/kam:
aves uno k gledas svojo best frendico pa ...
 
Avatar # rada pomagam je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Nixi25
girlll obozujm tvojj profil paawh hvala za ...
 
Avatar # rada pomagam je pisal/a pilovcu/ki: Avatar LiroGenij2.0
hejj sori kr nsm uceri vidla, a si za klepettt??
 
Avatar sofič_lofič je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Nixi25
hej hej nixi eno vpraanje kaj pomeni k vsi ...
 
Avatar Nixi25 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar sofič_lofič
hejjj girlieee🫶🫶 kako sii? vidm da si nova ...
 
Avatar Nixi25 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Popcorn
narocenaa
 
Avatar Nixi25 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar BlueSky
lubicaaa kako siii?:star:🤎 ze doug ti nism ...
 
Avatar Heart sporoča pilovcem/kam:
Hej Metuljčki, danes je pa sobota. Mi smo ...
 
Avatar Heart je pisal/a pilovcu/ki: Avatar sofič_lofič
Hej dobrodošla na tej spletni strani, ki ...
 
Avatar sofič_lofič sporoča pilovcem/kam:
hej, sem nova in imam 2 moja najljupša smoothija... ...
 
Avatar Njami 🍦 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Ice_Coffi
naročena
 
Avatar Njami 🍦 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar GrizalkaKnjig
naročena
 
Avatar Njami 🍦 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar cheergirl
naročena
 
Avatar LoveGirl10 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar pusheen😸
:person_frowning:pojdi pospravit sobo
 
Avatar Njami 🍦 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar cat&bookgirl
naročena:heart::wave:
 
Avatar Njami 🍦 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar I_LOVE_BUNNY
naročena jst mam tud rada zajce/kunce:blush::rabbit:(vem ...