
Sporočila:
Kati123



#1 Kako ste? Vem, da je že pozno ampak vseeno, SREČNO NOVO LETO!! Želim vam veliko zdravja, sreče in lepih trenutkov v nove letu- letu 2023.
#2 opravičujem se, da nisem napisala nadaljevanj mojega bloga (it's x-mas time), saj je prišlo vmes veliko stvari (šola, bolezen,...) Bom pa začela pisati nov blog (Ne sprašuj kakšnega, ša sama ne vem. Dobodošle ideje!)
Lep pozdrav, Saksofonistka
Lp, Saksofonistka






A bi se medev kdaj dobile na klepetu, pa ti pokažem kaj sem naredila v minecrfatu, ker se mi zdi da je kr u redu :)
Loons
Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila


