
Sporočila:

Vesela bi bila, če bi si vzel/a čas in prebral/a tole mojo zgodbo! https://www.pil.si/forumi/pisalnica/elementi-zivljenja Hvala že v naprej! !
Lp, Blank
Še enkrat soriiiiiiiiiiiii
tvoja GG
Vsakemu se lahko zgodi. Nič ni narobe, ne rabiš se opravičevat. Je pa lepo od tebe, da poveš zakaj nisi prišla... :D Uglavnem...Bova pa jutri ob 19.00!
Čauči
Aros
Ne vem zakaj ampk js bi te tako FUL rada spoznala... pač ne znam razložit no

Hvala če ja <3
In oprosti če grem na živce
Lp, GG
Kooomaj čakam na jutri! Bom še naredila "napoved klepeta" za naju (iz samega navdušenja 😄)
Ne pozabi - Tudi ti si kul in super! Zaradi tega se veselim najinega klepeta ☺️☺️☺️😊
Čauči!
Aros (A reader of stories)
Lepo se imej!
Lp, gg
Sm se prjavla na tvoj klepet, ker svojega nisem mogla naredit, ker mi je zvečer nekaj štekalo
Jaz bi začela pisat blog in imam nekaj idej, o čem bi se šlo. Bi prooosim glasovali? Izberite glede na to, kaj bi najraje brali.
Zlati ste!
Hvala vam!
Klele je še opis kaj bi se šlo:
Pomagajmo si: V vsakem delu izberem pet vprašanj (raznoraznih) in jim odgovorim na čimbolj strokoven in prijazen način (kot teta justi)
Naredi to!: Dam izzive, vi pa v comm. napišete, kakšne so bile reakcije :)
Hvala za vsak glas!
Lyyy
Aros

Harry Potter - Potomci : To leto gre še srednji Potterjev sin na čarovniško akademijo. Albus Severus Potter je zaskrbljen glede "Izbruhove" odločitve. Kam spada? Ne počuti se pametnega, zvestega, ambicioznega, kaj šele pogumnega. S strahom pričakuje razvrstitev. A nekaj ga skrbi še bolj...James že nekaj časa pripoveduje o čudnih dogodkih na Bradavičarki. So to le njegove izmišljotine, ali je resen?
Izgubljena v Evropi : Emma Wall z mamo, očetom in bratom s svoje celine (Amerike) odpotuje na počitnice v Evropo. Zaenkrat vse poteka po načrtih, dokler ne gredo na sprehod, ter njena družina izgine. Spozna, da se je izgubila. Kaj bo njen naslednji korak?
Prosim glasujte! Ni nujno, če boste brali (sej če boste vam bom res hvaležna pahah


No...Hvala vam že uprej!
Lysm
Aros
Lyyyy
Aros


Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
