
Sporočila:
Lp,
MM12



















Js res ne morem verjet! Hvalaaa vammm

Samo še trije do 160!
puppy lover
pač gremo v neke bl bedne kostume al pa si nrdimo weird make up in pol gremo na obisk k babi in mamo tm kosilo, lansklet je babi nrdila neke piškote v obliki prstov pa so bli ful funny pa realistični jahahhah
in pol smo pač pr babi in izrezujemo buče, pečemo pence in pol zvečer je pač družabni večer pr naših sksedih in gremo tja
Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila





