
Sporočila:
Kak si? Zdi se mi, da me kle ni blo 100 let :']
Ampak je lepo bit kle;]
Sicer pa se mej lepo<3
(sori ker je to ful random in basic (-:)
Yum
Hvala za vse☺️
Bye bye 😘🥰🔥🖤
Ayo i've missed u so much! Where we're you ma dude lol? How are ya?? Hope u good!
Love ya,
- Hiroshi
-Tobi

sam hotla sem vprasat kak si?
js sem v karanten. ker sem "pozitivna" zato sem v izolaciji.
nemorm objavlat slik, pa si ful zelim.
nc povej mi ce ti prevec tezim🤯
mej lep dan









Lep dan tudi tebi!!
-Tobi :]
Zdej spet lahko objavljam v hvalilnico. Sem že objavla neki☺️
Thx
-Yumeko :]
Ok men je canon se kr vsec ma je bolse slisati druge podobne zgodbe (malo spremenjene).
kak si kej?
(sori zdi se mi da vsem ful tezim)
se bi lohk kdaj dobila v klepetalnici?
kak kej sola?
bos se kej narisu, ker so tvoje slike epic

okie to bo vse

have nice day and night
bye






Ej, jaz sem kar okej, kaj pa ti? Kdaj maš ti čas, da bi se dobila v klepetalnici? Šola gre fajn, sem danes glih popravil dva cveka :') In pravzaprav imam kar ene par risb, ki jih lahko objavim - bom čim prej!
Lep dan :)
- Tobi
Lepo, da si nazaj
-Tobi
Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila

