snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

KOTIČEK PILOVCA/KE

Avatar
Vampire girl
Resnica boli ampak je pa vsaj resnica
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.

Sporočila:

Hjelo, opozarjam, da sta dva nova dela Vampirkine poroke zunaj. Z veseljem preberem kakšen vaš komentar na tgodbi tako, da če žekite kar. Imam še kar nekaj ocenjevanj zato ne morem nič obljubiti glede prihodnosti ampak se bom potrudila malo več pisati saj me sprošča in pomirja. Zato v prihodnosti pričakujte Še najmanj 5. delov Vampirkine poroke do novega leta.
Naj tudi opozorim, da so vsa imena, ki so v zgodbi večinoma inspiracije iz knjig/serij katere gledam ob času. Lepo se imejte, uživajte v branju. Vaša Vampire girl.
3
 
naročena
1
 
Oj sedaj se bližajo končna ocenjevanja zato ne bom več toliko na Pilu. Seveda bom napisala še kakšno zgodbo, blog,... Ampak ne toliko kot sem sedaj. Upam da razumete.
0
 
Ja, enako, res je zasedeno ._.
 
Ja res je dosti dela... 😫
 
Se strinjam.
 
Katero knjigo imate raje?
1
Harry Potter
Hobbit
 
Hobbit, vsaj milijonkrat. :D
 
#Hobbit!!!
 
hobittt
 
Piano girl
Komaj sem se odločla ampak sem pol dala harry potter
 
hobbbittttttttttt
 
Hej,
sem opazila, da si nova. Ravnokar sem prebrala vse dele Vampirkine poroke in so odlični. Komaj čakam, da napišeš nov del. Res mi je všeč tvoj način pisanja :)
Ps: sem se naročila nate
0
 
Hvala res se trudim in po pravici lepo je slišati pohvalo tudi zato ker vložim veliko truda. Hvala.
 
hey vampire girl, upam da bos razumela, ampak fora je v tem, da sem jaz pred tabo zac delat neki zelo zelo podobnega v knjigah, kjer opisujem knjige...
In ne nisem jezna, dala si mi full dobro idejo, kdaj se lahko dobiva na klepetalnici in se zmeniva da narediva blog v knjigah, ki ga bova imeli skupaj! Kaj praviš?
1
 
Za začetek nočem biti nesramna a jaz, ko sem začela pisati blog po pravici nisem brala ostalih ampak sem se le sfokusirala na svojega za kar ne morem trditi za pisalnico ter nekatere druge forume ja sem pogledala ampak šele po tem, ko sem oddala mojo 1. zgodbo. Zato upam, da boš ti razumela, da sem pisala o tem kar mi je všeč oz. sem dobila idejo o tem. Plus zakaj bi bila jezna name če nisem nič naredila zato tudi ne bi mogla biti. Jaz v svojih blogih ne opisujem ravno knjig (zato se tudi razlikujeve) ker bi na nek način izdala njihovo vsebino. V mojih blogih povdarjam dejstva o knjigah ter moje mnenje ter mnenje nekaterih, ki so mi njihova mnenja zaupali. Upam, da razumeš, da to ni hejt a le dejstva. Upam pa, da razumeš tudi to, da jaz nimam nekega namena pisati bloge z neko dodatno osebo. Taka pač sem lahko sprejmem mnenja, predloge, popravke,... Zato se ti opravičujem saj nimam nekega namena uresničiti tvojo idejo oprosti. Sem bolj taka, da v predvsem blogih pišem svoje mnenje seveda v nekaterih primerih tudi mnenja ostalih kot sem že povdarila. Upam, da razumeš. Hvala
 
Hej hej,
super da si prišla sem. Ti povem, tukaj je noro dobro. Najbrž ti je the girl razložila tole kul spletno stran. Če te pa še kaj zanima, me kar vprašaj.
Lahko pa se kdaj dobiva v klepetalnici, da se bolje spoznava.
Ly
SGirl
0
 
aja, naročila sem se že ;)
 
Res hvala. TA stran je NORO kuska in dejansko mi je všeč. In ja lahko kdaj.
 
Živijo, sem Vampire girl in tukaj sem nova, to spletno stran in ta kotiček na sploh mi je pokazala The girl :sunglasses:. Imam tudi igro:
https://www.pil.si/forumi/igralnica/naj-knjiga-hrana , pišem blog: https://www.pil.si/forumi/pilov-blog/mnenja-knjig#:~:text=NOV%20BLOG-,MNENJA%20KNJIG%201.%20DEL,-0 , ter v pisalnici pišem zgodbo:https://www.pil.si/forumi/pisalnica#:~:text=PREBERI%20IN%20ODGOVORI-,VAMPIRKINA%20POROKA%C2%A01.%20DEL,-0 plus vse moje zgodbe so preurejene sedaj po vrstnem redu ter pod pravim imenom.
Vampire girl
1
 
Okej sm pogledala
 

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Avatar Chocolet lover sporoča pilovcem/kam:
A pride kdo v klepetalnico?:stuck_out_tongue_winking_eye:
 
Avatar SofijaLoveDogs sporoča pilovcem/kam:
Hej girlie
 
Avatar Hello~~ je pisal/a pilovcu/ki: Avatar # rada pomagam
Vse najboljše pikiiiii:stuck_out_tongue_closed_eyes::gift::gift::gift: Upam ...
 
Avatar Neaktiven PILovec #6458 sporoča pilovcem/kam:
tisti ki hoče vedet kaj se je zgldilo, se ...
 
Avatar Neaktiven PILovec #6458 sporoča pilovcem/kam:
nab. zakaj si šla? pozornost? za koliko časa? 1. ...
 
Avatar ☆Star☆ sporoča pilovcem/kam:
https://www.pil.si/forumi/hvalilnica/photo-dump/3 Mislim, ...
 
Avatar pikachu519 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Lacy1
girl ko sm js zacela poslusat liv sm sele ...
 
Avatar Baileygirl je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Pink panther
halohaaaaaaaa
 
Avatar Pink panther je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Baileygirl
naročenaaa:thumbsup::thumbsup:
 
Avatar Ta lačna sporoča pilovcem/kam:
Hej ker Npz ste mel oz. mate za drugi predmet ...
 
Avatar Revija PIL sporoča pilovcem/kam:
Danes je materinski dan. Objemite svoje ...
 
lol nekdo mi je poslal v nab da sem budala:joy::joy::joy: ...
 
Avatar Karla💙 sporoča pilovcem/kam:
33 dni do počitnic... also srečno vsem na ...
 
Avatar pikachu519 sporoča pilovcem/kam:
hi, guys! kako smo? hotla sm zazelet vsem ...
 
Avatar SlayQueen💋 sporoča pilovcem/kam:
Dons pišemo glasboo,i hope da mi bo slo k ...
 
Avatar Chocolet lover sporoča pilovcem/kam:
Ojla! Kako smo? Js sm suuuperrr
 
Avatar mačja panda je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Oprosti Cokies
naročena
 
Avatar mačja panda je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Moj mali poni<333
Hello naročena
 
Avatar Yana10 sporoča pilovcem/kam:
cokies, kam si slaa? :sob: :broken_heart:
 
Značka Avatar Cook girl1 sporoča pilovcem/kam:
k majo hot barvo glasu k govorijo>>>
 
Avatar Lemon squizy2309 sporoča pilovcem/kam:
nam so zamenjali dve uri zgodovine danes ...
 
Avatar LiroGenij je pisal/a pilovcu/ki: Avatar @Lily_Potter
Hej, si vprašla če mamo Duolingo. Ja imam. ...
 
Avatar LiroGenij sporoča pilovcem/kam:
Uau kam je Pil prišel. Na stran prihajajo ...
 
Avatar LiroGenij je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Moj mali poni<333
Hmm... nekateri govorijo da sj premlada.. ...