snofi
Naslednji Pil izide 2. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

KOTIČEK PILOVCA/KE

Avatar
lovebooks<3
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.

Sporočila:

Heyy :)
Imam samo eno vprašanje. A je možno zgodbi v pisalnici ko že napišeš nekaj delov spremeniti naslov? Hvala če kdo slučajno ve.
~lovebooks<3
0
29. Julij 2024
ne žal to ni možno
29. Julij 2024
Aha škoda hvala vseeno za odgovor
29. Julij 2024
Jp to na žalost ni možno hehe. Bi blo pa dobr<3
29. Julij 2024
hej! mislim, da ti jaz kot moderatorka lahko :) zapiši mi nov naslov, ki bi ga želela imeti za naslov tvoje zgodbe.
29. Julij 2024
@izabela hvala za ponudbo, samo fora je, da mam prvo poglavje ene zgodbe pripravljeno za objavo, samo nevem naslova, si ga moram izmisliti, pa sem hotela zgodbo čimprej objavit kot 'untitled' in kasneje dodat naslov, ampak zgleda da bom še malo počakala in našla en dober naslov pa bom potem objavila. hvala vseeno <33
30. Julij 2024
aa okej superca! in ni problema. z veseljem bi pomagala <3
30. Julij 2024
<3
31. Julij 2024
Never be so kind, you forget to be clever
Never be so clever, you forget to be kind
~Taylor Swift (marjorie, folkore)
2
29. Julij 2024
Marjorie je tko amejzing pac it really hits close to me heh 💖❤️‍🩹paa pc ful je amejzing kako Marjorie notr poje na enem delu i think je Taylor rekla da je Aaron al Jack spremenu njen glas pa addu v enem delu ce sm prov razumela (?)
29. Julij 2024
"I'm damned if I do give a damn what people say."
~Taylor Swift (Lavender Haze, Midnights)
2
29. Julij 2024
This song is slayy live pa Jan 💀
29. Julij 2024
"People are going to judge you anyway so you might as well do what you want."
~Taylor Swift
5
16. Julij 2024
<33
16. Julij 2024
<33
16. Julij 2024
<33
16. Julij 2024
<33 i have to believe motherr
29. Julij 2024
“I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.”
〜Marilyn Monroe
6
13. Julij 2024
bahaha realnoo :)
13. Julij 2024
jes gurll<33
13. Julij 2024
ej vedno ko vidim tvoj profil nekje na pilu, pač tvoj vzdevek s profilno sliko, me to spomni na moj prejšnji profil daenerys xD tko kot da si ti nova js no ne ravno pač
oke zdej že bluzim, vglavenmmm lovam to profilko, ful ti paše. sm včasih razmišljala, da bi si tut js to dala, ker sm jo mela na prejšnmu profilu, sam nevemmm. fleurdesia je bolj spring person, ampak lovam prejšnjo. :/

ajdd dovolj nakladanja, ker mi lih ful vrei gre pisat in morm nadaljevat, preden vsa inspiracija zgine :D
-dany
0
3. Julij 2024
<3 Thanksss, jp, js sm si to profilko dala kr je bla skoraj edina ko mi je bla res všeč in je res kul. Drugač obe profilki ti pašeta, idk, dej si tisto ko je teb v tem trenutku vredu pa sj jo lahk še miljonkrat spremeniš :) Omgg kk se ti da pisatt... A veš js sm tip osebe ko obožuje pisanje ampak sovraži pisanje, odvisno od trenutka. OMG JAAA TO KO MAŠ INSPIRACIJO PA MORŠ TAKOJ PISAT PREDEN INSPIRACIJA ZGINE PA SE TI NE DA VEČ.... To se men tk skos dogaja, ful več bi mogla pisat če hočem kej dokončat pa ne da se mi začet novih zgodb kr pač js zgodbo začnem pisat nekje iz sredine pa skos preskakujem itd. kr NEMOREM pisat lepo od začetka do konca ane xD Sam problem je kr men se dobesedno meša od vseh idej v moji glavi in jih more končno spravit na papir (na računalnik ubistvu ampak na papir lepše zveni :)) Oki torej a mi lahk mogoč poveš kok zgodb trenutno pišeš pa za kok maš ideje? Sm res radovedna če sem edina ko ma 3 zgodbe v nastajanju pa vse skupaj tk 6 al 7 (neuresničenih) idej ko bi jih lahk objavila kot knjigo al pa na spletu (od tega 3 fanfictione in 3 zgodbe/knjige v 2-3 delih). Torej rajš bom nehala kr sm te do zdej že zihr čist zmedla :D Vso srečo pri pisanju <3 Aja pa morm nehat tk zmedeno pisat, enkrat pišem vse z malimi začetnicami, včasih pa z velikimi pa včasih pišem slovnično pravilno, včasih pa ne tk ko zdle (ubistvu je zdle vse zmešano). Resno se morem odločit kk bom pisala, da ne bo kdo mislil, da imam razcepljeno osebnost (sj se tk reče??).
Dost nakladanja še od mene, grem še js malo pisat :)
lovebooks<3
4. Julij 2024
"A veš js sm tip osebe ko obožuje pisanje ampak sovraži pisanje" so relatable 🙏🙏🙏 tko hočm pisat, ker je dobr občutek KO napišeš, ampak da se dejansko spravim je pa teeezkoooo

ej fr glede mešanja v glavi, js tut xD

pač kok zgodb pišem... huh nevem vglavnem pišem svojo knjigo/zbirko knjig in na to sm najbolj fokusirana, pol pa še z eno prijatlco tut neko knjigo in a veš pol mam še vsaj 5 nekih, ki sem jih včasih, ampak zdaj zlo poredko, ker sm fokusirana na uno taglavno xD jah cudno


eh veš ka men pa je všeč zmedeno pisanje xD js niti vejic ne delam v teh tekstih kaj šele pik al pa vlkih začetnic lol

BAHHA RAZCEPLJENO OSEBNOST 😂😂 dvoličnost?? nevem? 😂😭
ajdd byee
-dany
5. Julij 2024
jaaa sej to ko nimam sploh med šolo nič časa pa tut zdej nekako pozabim na zgodbe in preveč časa preživim na pinterestu :/ če pa je fajn :) nevem kk mi bo pri takem tempu uspelo dokončat kako zgodbo, da sploh ne govorimo o tem da sm hotla tu na pilu pisat blog... najbrž ga bom avgusta napisala (upam)
hahah pol si mal bolj organizirana glede zgodb kot js, ko enostavno ne morem pisat 1 zgodbe naenkrat. če bom js kako zgodbo kdaj dokončala bom ful ponosna na sebe xD uu kk kul da pišeš s prijateljico knjigo, moja prijateljica gre z mano glih 1krat na leto v knjižnico pa še to sam za 10 min, o kaki zgodbi pa rajši nebom začela govorit, ljudje me že itak čudno gledajo ko povem kok berem xD
uglavnem neki sm ti pisala na discord, pejt pogledat :)
~zelo neorganizirana lovebooks<3
13. Julij 2024
ajde grem pogledat :)
13. Julij 2024
When you're living for the approval of strangers and that is where you derive all of your joy and fulfillment, one bad thing can cause everything to crumble.
~ Taylor Swift
7
3. Julij 2024
😭to iz miss americana huh never mind prevec mam u glavi ne morm se spomnt iz kje je toooo :)I
13. Julij 2024
The question isn't who is going to let me, the question is who is going to stop me.
~ Ayn Rand
6
3. Julij 2024
:' )
3. Julij 2024
kk nice<3 sam čist res xD
3. Julij 2024
uu<33
3. Julij 2024

Obvestila

29.1.2025
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE

Naročniki revije Pil, pozor!

Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.

Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.

Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.

Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Avatar Anonim sporoča pilovcem/kam:
psi so cudni ne glede na to kokrat jih bos ...
Pred 4 urami
Avatar Anonim sporoča pilovcem/kam:
učasih se počutm ne dost vredno zrd osebe ...
Pred 4 urami
Avatar Anonim sporoča pilovcem/kam:
ojj divas hope yalll having great day upm ...
Pred 4 urami
Avatar Piano5 sprašuje pilovce/ke:
Katero pesem bi lahko imela za nastop konec ...
Pred 5 urami
Avatar Realist sporoča pilovcem/kam:
khm khm nabiralnik: 1. pejd dol iz pla ---------- ne ----------- 2. ...
Pred 5 urami
Značka Avatar SWS_lover sporoča pilovcem/kam:
Ljudje, kaj se je zgodilo v parih urah tuki ...
Pred 5 urami
Avatar Nixi25 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Palčica Pomaglačica
PALČIII GIRL JZ TE TOK POGREŠAM💔😭
Pred 5 urami
ojla sm vidla sprocilo u kuticko za kleoet mas ...
Pred 5 urami
Avatar MišMaš12 sporoča pilovcem/kam:
hey. okj so i was wondering ce si ti zdej ...
Pred 5 urami
Avatar Hermi sporoča pilovcem/kam:
you will stop feeling like shit when you ...
Pred 6 urami
Avatar # rada pomagam je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Zalči
ejj sm tii odgovorilaa u nabiralnicekk
Pred 6 urami
Avatar Piano5 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Nixi25
vračam naročnino😊
Pred 6 urami
Avatar Nixi25 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Twiggy
hajj
Pred 6 urami
Avatar # rada pomagam je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Zalči
zalcii kakoo si? samm preverjamm. anywayy ...
Pred 6 urami
Avatar #neža je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Zalči
vračam
Pred 6 urami
Avatar # rada pomagam sporoča pilovcem/kam:
guysss, nockooo. hehe iskrenoo pejtee u miruu ...
Pred 6 urami
U know...our kind of drma too
Pred 6 urami
Avatar Girl7 sprašuje pilovce/ke:
Guys js hocem vedet kaksna sm, ker sm dobla ...
Pred 6 urami
Avatar Zalči je pisal/a pilovcu/ki: Avatar #neža
Naročenaa
Pred 6 urami
Avatar Loona_Lovegod sporoča pilovcem/kam:
Nabiralnik: Hej a si mi ti napisala uno drama? ...
Pred 6 urami
Avatar Realist sporoča pilovcem/kam:
Okj zdele sm šla u klepetalnco (mislm ne ...
Pred 6 urami
Avatar Realist sporoča pilovcem/kam:
Okj zdej sm dobla mal več sporočil v nabiralnik: ----------- *a ...
Pred 6 urami
Avatar # rada pomagam sporoča pilovcem/kam:
uff guyss kaksnaa dramaa je bla hahaha. a ...
Pred 7 urami
Avatar CharlieWeasley2013 sporoča pilovcem/kam:
Im famous guys ratalo nam je celo abecedo ...
Pred 7 urami
Avatar #neža sporoča pilovcem/kam:
Hej guys
Pred 7 urami