cokies
Počutm se k makaron na praznmu krožniku. 🙃
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
Naroooočenaaaaaaaaa!
0
🕒
guys rabim samo še 2 naročnika do 190. prosimmmm:blush::pray::heart_eyes:
2
🕒
kako veš koliko jih imaš
mene full zanima kdo ma mene za skritega božička od kavi. js v šoli nikoliiii nimam sreče in tisti ki mene dobi manka vs teden ko se mi gremo. in nič nedobim:rolling_eyes:. upam da tu nebo tako:kissing_heart::joy::pray:
1
🕒
Vseen bi mogla kej dobit. Pc pr nm smo vedno vsi k mamo pravilo da pc ce en ne da darila komu pc pol un ne dobi darila
https://www.pil.si/index.php/forumi/pilov-blog/pilov-adventini-koledar
evo že naredila<3
evo že naredila<3
2
🕒
ojla. dddobila sem idejico za blog. začela bom 1 decembra. ubistvu bom delala adventni koledarček ki ga bom objavila vsak dan ob isti uri. najverjetneje ob 16.00. kako se vam zdi moja idedjica<33?
2
🕒
mami sem zamerila do konca življenja. prijavila me je na vojaški tabor brez da bi me vprašala. in dobro ve, da nočem:sob::rage:. pač resno!!!!!!!!!!:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:. nisem najboljše volje. pač ona sam pride do mene pa reče ŠLA BOŠ ČEZ POČITNICE. pač FAK YOUU:rage::rage::rage:
3
🕒
... kdo te je pa kej uprašu!!!!. pa ti si pička. mam js saj lajf. pa prijavila sem te, kdo je pa zdaj PIČKA. lollll. mudel dej obnaši se!
guys, jutr je prižiig lučk v domžalah. a kdo gre? js grem 98%. če kdo gre nej mi napiše kako bo oblečen. mejbi se vidiva. prosem pejteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:pray::pray::pray:. sej ni treba da se spoznava. loh se sam vidva:smirk:
2
🕒
Jaz bom probal nažicat
Izpostavljeno
Vprašanje:
Tu je nova anketa za majski poster! Glasujete lahko do nedelje zvečer!
38
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
oo komi čaka da to spet uživi pozimii. kje ...
Haha ta video:
https://www.tiktok.com/@smesnice/video/7623427814582226198?is_from_webapp=


