snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov forum: Bullet journal

Bullet journal

1
Pija
Hey:wave::wave::wave:!
Jaz sem se odločila da bom naredila svoj bullet journal, a nevem kaj vse naj vsebuje. Vem da mora imeti tisto stran kje napišeš mesec in potem se 30/31 dni. Mi kdo lahko pove kaj naj vse se dodam?!
Hvala že vnaprej!!!
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pilov forum


janita
Objava:

solze so za luzerje

Ogledov: 47 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

Kikakim

Ogledov: 59 Odgovorov: 4
 
3
Objava:

noro dober recept

Ogledov: 102 Odgovorov: 4
 
5
Mili Bobby Brown
Objava:

SRECNI DOGODEK

Ogledov: 112 Odgovorov: 6
 
1
Mili Bobby Brown
Objava:

snep

Ogledov: 84 Odgovorov: 1
 
1
Mili Bobby Brown
Objava:

TO SAMO ZA LJUBEZNI

Ogledov: 92 Odgovorov: 3
 
1
Mili Bobby Brown
Objava:

KJE ?

Ogledov: 108 Odgovorov: 1
 
1
Just a person potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Megla v moji glavi

dan, jaz sm mal deep v tezavah. pač zadnje čase mam sam feeling da se moj lajf stopnjuje na slabše, ceprav še vedno ni to nč v primerjavi z resnimi težavami k jih majo ljudje... tko vem da so hujše stvari na svetu in sem thankful za to kar imam, sam... ne spim dovolj, spim ko en trapast vampir in ne znam se odvadit. mnogo prevec casa zabijem na telefonu in počas ga že mal sovražm (iz upora nocem zamenjat razpadajočega ovitka kerr če se jaz ne zmorem normalno spočit pol si tud fon ne zasluž novga ovitka kerrr pac lajf je tak. kdo pa rabi fon.) AMPAK hkrati se ne morem odtrgat od te *** napravce. sovražim fon in komp in elektroniko in ai in del sebe, ki še vedno drži to škatlo v roki, sam ne znam si pomagat. prepricujem se, da je vse ok in končam s povprecjem 6h uporabe fona na dan. to je bolano in ne vem kaj narest. po drugi strani pa... vem da lahko, tko fizično lahko, sam fliknem fon v eno omaro ane? in to mi daje to napačno 'moč' da nobenemu nč ne recem in živim tko naprej. iz odlicnega uspeha v oš padam med tiste, k dobijo komaj 2 v sš in iskreno mam feeling kot bi bli uni spičasti cevlji za v gore (za sneg? ne vem besede) komi dovolj da ne padem v prepad. tko na robu se držim in drsim centi po centi navzdol.
hocem naredit spremembo in nocem profesionalne pomoci, vem da je vredno zivet in ne nimam samomorilnih misli, niti samoposkodujem se ne (obcasno zarivanje nohtov v dlan ne velja ane haha) in pac ja. fajn bi blo met kej vec od zivljenja kot sam survivat vsak dan posebi s 4-6 ur spanja :/
hvala vsakemu ki si bo vzel kaksno minuto in mi something predlagal... ker se res počutm ko en meglen oblacek k ma občasne napade smeha in se dela da je njegovo zivljenje soncek in mavrica.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Oglas

Zadnji odgovori

i love ittt
 
full lepi nohti lovamm
 
Zeloo zanimivo in super da je malo dlajše ...
 
google?? https://www.google.com/search?hs=wQ5U&sxsrf=ANbL-n7zzUvqEW-HUJMyoehK5W0N_tV
 
slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
 
oo jst sem gledala to je tok dobr
 
mene je prvo skrbel da greš u solo u koatumu ...
 
Sem rešila