Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

KOTIČEK PILOVCA/KE

Avatar
d7stq1ny
we won't forget eachother, right?
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.

Sporočila:

Ojla
a smem vprašat zakaj si prijavila Primorca pa ni nič naredil narobe. Pač je star 26 in je na pilovi klepetalnci da se znami igra družabne igre. Nič ni storil narobe. Aja sam tok no hate. Da ne boš misla da je to hate:slight_smile:
Lp Bella
1
 
hejjj, nevem kok dolg si ze tuki gor ampak men se zdi da je spl stran primerna starosti od prb 10 pa do tja 16, 17 :). Do njega nimam nobenga hejta, zdi se mi sam neprimerno glede na to da se prek spleta pogovarja z majhnimi otroci, ki z internetom nimajo vecjih izkusenj. Po mojem mnenju bi mogu Pil bit safe place za otroke, in men se zdi, da ni primerno da se 26 letnik ob 11 zvecer pogovarja z puncko ki je stara 10 oz 11.
 
Ojla
Meni se ne zdi narobe če se pač pogovarja z 11, 10 let starimi otroci ampak se mora obnašati primerno. Če je na pilu tudi kak starejši oz. odrasel ne bo nič narobe če se bi obnašal primerno. Npr. Jz se s Primorcem velik pogovarjam in se mi zdi vse vredu.
 
Verjetno ga je prijavila saj so taksni tu ze bili, pa so blo na zacetku ok, pol so pa sraje zacel delat, pa strasit, pa vprasal so te za naslov, in so ga eni dejansko povedal. In pac ce se jih ze na zacetku znebimo ne rabmo met pol sraja. Sej majo klepetalnce za starejse, ne rabjo se tule z 10letniki pogovarjat
 
Pol če ti ni vredu se pa ne pogovarja z njim. Poleg tega on se obnaša primerno in ne sprašuje za take zadeve. Tako se mi ne zdi fer c nekdo prijavi nekoga ki je starejši in ni nič naredil narobe če se ob njem ne počutiš dobro se pa pac ne pogovarja z njim
No hate.
 
sem sezmeraj js D7stq1ny sam iz druzga profila...Ugl men sw zdi neprimerno, pac cudn je da se hoce 26 letn tip pog z otroci.
 
Ja kr se pač hoče pogovarjat. Vresnici pa je on samo zvesti učitelj tehnike🙂
 
SchoolHater
Clovek ce je tipo 26 pa se z froci pogovarja bi ti moglo za mal rdece lucke utripat ka je po vsej vrjetnosti pedofil. In nvem ce ti ves sam usak pedo je nazacetku prjazn do frocev d jih privabi k sebi in dobi njihova druga se manj zascitena druzabna omrezja , potem naslov ali pa jih kam povabi in potem jah probably ves kaj se zgodi.
Drugace pa kot froc ka ma fotra policaja v sloveniji je ful vec kriminala in primerov posilstva koker si misliste d je. Tko de D7stq1ny je pravilno ravnala.

(Btw sry kr ne pisem slovnicno pravilno - ce kj nbos znala prebrat kr sm na fonu in se mi ne da pravilno pisat + hitro pisem)
 
naročena
0
 
to bo mal neprijetno vpr, ampak kok od vs je homoffibicnih (da maste hejt za geje oz lgbtq+ pripadnike)?
1
homofob sem
nisem homofob
 
#2 ponesreč sem #1 ampak je tud moj bff Istospolno usmerjena
 
Nekdo
Ponesreč sm kliknla #1 sm hotela kliknit #2. Torej je homofob samo 1
 
L
Ne 4 so
 
Ze 5 to je zalostno
 
se mi ne zdi tok zalosttno glede na to da je 33 ljudi k niso :)
 
Haha rue zdj jih je že 10... če odštejemo 2 ponesreč jih je 8.
Pač sej je žalostno sam ig da je dobr da jih 44 oz. 46 ni homofobou! <3
 
naročenaaaa
0
 
nov del bloga je zunaj po dolgem casu :)
1
 
hej,
narocena.
Ti lahkp zastavim par vprasanj glede tega ko si letela v korejo? saj je moja bff velika ljubiteljica kpop glasbe in te države.
No bom kr začela:
1. kako dolgo si se peljala na letalu?
2. kaj vse si delala v koreji?
3. si govorila anglesko ali korejsko?
4. ti je bilo vsec?

upam, da odgovoris hvalaa:heart:🥰🥰
0
 
hejjj ja itak haha. Letela sem 8 ur do hongkonga pol pa še dve do koreje. Kaj sm delala? Velik. Js sm bla na dveh mestih, na otoku Jeju in v Seulu. V seulu sm si ogledala un stolp, reko, palačo, tržnco, ene par muzejev, obzidje nasplošno mesto pa neko plazo, sam nism sure kje tocno je blo to. Spala sem v nekem hotelu k je tko tradicionalen in spis na tleh. Zanimiva izkusnja haha. Na otoku sem pa gledala bl naravo, sli smo na slap, tempelj, pol neka reka pa na ogled nekih manjsih mozickov, nevem kako povedat.
Govorila sem anglesko, sicer je pa vecinoma govorila moja teta k je korejka (ni moja krvna teta). V hongkongu je pa moj stric govoril kitajsko (js anglesko haha)
Drgac je blo res supr, uzivala sm :)
 
ZALika (nep.)
hvaala❤️❤️
 
Hejjj,
ce kdo od vs work outa, kaksne workoute mate? Pa kokrat na tedn jih delate?
1
 
Js sm si naložila eno aplikacijo: Female fitnes- woman workout in je super. :) js osebno nimam neke rutine, telovadim kadar mi paše in imam čas.
 
js na yt al pa na pinterestu najdem ksne, zdele delam za inner thighs, trebuh pa roke:
https://youtu.be/pT8YHR0G_CU
https://youtu.be/P0cFZi8kZnE
https://youtu.be/ohgLmY19jNg
skor usak dan jih delam, no en dan npr za noge pa roke, nasledn dan za trebuh pa noge, pol za trebuh pa roke...
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Avatar Tiaforyou sporoča pilovcem/kam:
Hai guys! :sweat_smile: Nekaj časa me ni ...
 
Avatar RisenFromAshes sporoča pilovcem/kam:
hej pil kako kaj to je moje prvo sporočilo... ...
 
Avatar MONSTIE♡ sporoča pilovcem/kam:
Guys, js sm delala linske kekse za faking ...
 
Avatar MONSTIE♡ sporoča pilovcem/kam:
V petek pa RES prva objava.🥳🤪
 
Avatar Nixi25 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Narcisa
narocena itakkk
 
Avatar Tajčika sporoča pilovcem/kam:
Ojla!!! A bi mi lohka prosim kdo povedu, ...
 
Avatar Prijateljica je pisal/a pilovcu/ki: Avatar I love dance💖
girll najdla sm vse kapicee
 
Avatar Kpop-fan143 sprašuje pilovce/ke:
Guysss, Ni-ki iz Enhypena si bo spet pobarvu ...
 
Avatar Nixi25 sporoča pilovcem/kam:
tiste ki pa vas bi naj za zgodbo obvesvala ...
 
Avatar pig lover 🐷 sporoča pilovcem/kam:
hheeeeej, js se tok veselim petka!!!! a ...
 
Avatar Nixi25 sporoča pilovcem/kam:
guys omajgad ne boste uganl kj sm pravkar ...
 
Avatar Kinder Čokolada je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Karla💙
girl js sm tko pol glave manjša k ti :I
 
Avatar Forever je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Bella EVANS11
naročena
 
Avatar Forever je pisal/a pilovcu/ki: Avatar cheergirl
nabbb
 
Avatar Forever je pisal/a pilovcu/ki: Avatar cheergirl
naročena
 
Avatar Forever je pisal/a pilovcu/ki: Avatar MusicGirl
alooo naročena
 
Avatar MusicGirl sporoča pilovcem/kam:
Hejj, kot oblubljeno je vsak dan nov testek. ...
 
Avatar Bella EVANS11 sprašuje pilovce/ke:
hej a je bil kdo pred tko dvemi tedni na ...
 
Avatar Forever sprašuje pilovce/ke:
in ce ja vam dovolijo bit?
 
Avatar Forever sprašuje pilovce/ke:
Vaši starši vejo d a ste na pilu??
 
Avatar Forever je pisal/a pilovcu/ki: Avatar I_LOVE_BUNNY
 
Avatar Yana10 sporoča pilovcem/kam:
hejj
 
Avatar Karla💙 sporoča pilovcem/kam:
10.december 15 dni do BOŽIČA!!! :smirk::christmas_tree:
 
Avatar Forever sporoča pilovcem/kam:
GREMO MALO SPREMINJAT OZADJA AVATRARJE... BOŽIČČČČ:santa::kiss::snowflake:
 
Avatar Forever sporoča pilovcem/kam:
ITSSSSSS TIMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:santa::santa::santa::santa::santa::santa::santa::santa: