Heart
Želim ti, da si spoznala zadovoljstvo, veselje in svoj delež popolne sreče.
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
Hej Metuljčki,
kako ste? Mi imamo v petek valeto. Glede na današnje izkušnje, Vam bom dala nekaj življenskih modrosti. Pri nas so se menili, da bi šli razredno špricati včeraj biologijo, jaz pa sem se delala, da tega ne vem in sem šla v učilnico za biologijo (najlažje se je narediti Francoza. Verjemite - lifehack), ker so pri športni rekli, da jih večina ne gre. Potem so želeli iti špricati fiziko in so jo tudi šli, v razredu pa nas je bilo le pet. Jaz in moja domnevna prijateljica (drama iz šestega razreda) sva po parih zapletih šli na fiziko.
Nauk te zgodbe:
Razmišljaj s svojo glavo. Lahko koga vprašaš za mnenje (I mean, da je najlažje starše), vendar na koncu vedno sprejmeš odločitev ti. Če bi se zmenili, da bi se cel razred vrgel skozi okno, bi se tudi vi (neumna primerjava)? Skratka razmišljajte s svojo glavo, ker boste na koncu nosili posledice Vi (in Vaši bratje in sestre, če imaš takšne učitelje). Zato tudi, če vsi drugi zajebavajo koga, razmišljajte s svojo glavo. Ne stopiti na stran večine, ker bi Vas zajebavali (našli bi način, da bi Vas). Jaz bi se prav zanalašč postavila na stran šibkejšega. Upam, da bo tako tudi na PILu.
Pa še Viktorijina misel: Nikoli nisem marala lagati, zato tega ne bom storila. Lažje je prekrivati.
Lysm
Heart
kako ste? Mi imamo v petek valeto. Glede na današnje izkušnje, Vam bom dala nekaj življenskih modrosti. Pri nas so se menili, da bi šli razredno špricati včeraj biologijo, jaz pa sem se delala, da tega ne vem in sem šla v učilnico za biologijo (najlažje se je narediti Francoza. Verjemite - lifehack), ker so pri športni rekli, da jih večina ne gre. Potem so želeli iti špricati fiziko in so jo tudi šli, v razredu pa nas je bilo le pet. Jaz in moja domnevna prijateljica (drama iz šestega razreda) sva po parih zapletih šli na fiziko.
Nauk te zgodbe:
Razmišljaj s svojo glavo. Lahko koga vprašaš za mnenje (I mean, da je najlažje starše), vendar na koncu vedno sprejmeš odločitev ti. Če bi se zmenili, da bi se cel razred vrgel skozi okno, bi se tudi vi (neumna primerjava)? Skratka razmišljajte s svojo glavo, ker boste na koncu nosili posledice Vi (in Vaši bratje in sestre, če imaš takšne učitelje). Zato tudi, če vsi drugi zajebavajo koga, razmišljajte s svojo glavo. Ne stopiti na stran večine, ker bi Vas zajebavali (našli bi način, da bi Vas). Jaz bi se prav zanalašč postavila na stran šibkejšega. Upam, da bo tako tudi na PILu.
Pa še Viktorijina misel: Nikoli nisem marala lagati, zato tega ne bom storila. Lažje je prekrivati.
Lysm
Heart
3
🕒
O pikec lepo bodi na valeti. Moj bro ma tut tkoda komi čakam da ga vidim😍✨️. In pleše z mojo prijateljico🥹. Tkoda girl, uživi mi, pa pol povej kako je blo, okej? Pa ful lep nauk, se popolnoma strinjam RAZMIŠLIMO S SVOJO GLAVO, ZATO JO PA IMAMO, ANE?😘☺️💖
No zasiji na valeti in uživiii🫶🩷💖
No zasiji na valeti in uživiii🫶🩷💖
hej<33
Nov dell :D
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/administracija/10
Nov dell :D
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/administracija/10
1
🕒
Olaaaa twin!
Zelooo ti hvala za sporočilo v tvojem kotičku. Tut ti si super oseba in prebrala sm tvoj profil in je zelo zanimiv. Seveda pa bom z veseljem prebrala tvojo zgodbo.
Lysm,
one_girl
Zelooo ti hvala za sporočilo v tvojem kotičku. Tut ti si super oseba in prebrala sm tvoj profil in je zelo zanimiv. Seveda pa bom z veseljem prebrala tvojo zgodbo.
Lysm,
one_girl
2
🕒
Hej Metuljčki,
ponedeljek je za nami. Veste, da je to moj zadnji ponedeljek kot osnovnošolka? V petek imamo valeto. Priporočam Vam, da uživate do konca šole (nimate več veliko). Pogovarjajte se s simpatijo, s prijatelji, vseeno pa ne delati traparij in krivic. Mislim, da se nihče nikomur noče zameriti za čez poletje. In enako je tudi na PILu. Bodite spoštljivi eden do drugega.
Če koga zanima prvi del moje nove zgodbe, bom vesela, če boste pogledali:
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/kaj-skrivas-windshire
Lysm
Heart
ponedeljek je za nami. Veste, da je to moj zadnji ponedeljek kot osnovnošolka? V petek imamo valeto. Priporočam Vam, da uživate do konca šole (nimate več veliko). Pogovarjajte se s simpatijo, s prijatelji, vseeno pa ne delati traparij in krivic. Mislim, da se nihče nikomur noče zameriti za čez poletje. In enako je tudi na PILu. Bodite spoštljivi eden do drugega.
Če koga zanima prvi del moje nove zgodbe, bom vesela, če boste pogledali:
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/kaj-skrivas-windshire
Lysm
Heart
4
🕒
Oo uživi ta teden pa na valeti🥺💖✨️. Ja js imam še veliko, sej sem hotla ker zvisujem🥹🙏 vesela sem za možnost🥰. Itak da preberem, sej sm tvoj fan zgodb😍
ejj enakoo mi mamo tut valeto u pondelkk in ja se čist strinjam sam uživite u lajfu v osnouki kr kokr kol se ne zdi je kr chill in najs tkoda ja sploh zadni dnevi... zard takšnih si želimo da bi še mal ostal u osnouki
Hej Metuljčki,
kako ste? Sobota je za nami. Uživajte še teh nekaj dni, kar je šole, potem bodo pa težko pričakovane počitnice. Vmes si lahko preberete prvi del moje zgodbe:
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/kaj-skrivas-windshire
"Za kraljico se ne spodobi, da laže." Je ena izmed misli glavne junakinje. Vi ste kralji svojega življenja. In življenje je čisto prekratko, da bi ga prelagali. Zato ne lagati. Ne sebi, ne drugim. Tudi ne nadlegujte drugih. Bodite prijazni do drugih v realnem življenju in na PILu.
Čysm
Heart
kako ste? Sobota je za nami. Uživajte še teh nekaj dni, kar je šole, potem bodo pa težko pričakovane počitnice. Vmes si lahko preberete prvi del moje zgodbe:
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/kaj-skrivas-windshire
"Za kraljico se ne spodobi, da laže." Je ena izmed misli glavne junakinje. Vi ste kralji svojega življenja. In življenje je čisto prekratko, da bi ga prelagali. Zato ne lagati. Ne sebi, ne drugim. Tudi ne nadlegujte drugih. Bodite prijazni do drugih v realnem življenju in na PILu.
Čysm
Heart
1
🕒
heej, ful si prijazna pa res tko dobra oseba!
naročena <33
naročena <33
1
🕒


