Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

KOTIČEK PILOVCA/KE

Avatar
Lotti
Deli to kar želiš imeti!
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.

Prispevki:

hejj naročena<3
1
🕒
 
Lol, mel smo tekmo vcer......pac....nisem zadovolna...ne s solom, ne z duom in ne z group.......pac kva je to no res...pa deons sm dobla 3, pa se fak.......joj js sm cist razocarana
4
🕒
 
Dans ni naš dan očitno 🥲
 
sej bo okk ucas se to zgodi <33
 
Okej guys, js sm ful zivcna......vem da znam ampak nisem zihr. Poleg tega mi gre po glavi besti k sva meli vcer en resn pogovor (se bl sva se zblizali) pa en fnt, kokr nevem pac kaj nej z nemu....(ne na slb nacin) in men nc od tega nevi smela met v glavi tazn tekme tekme tekme....in omg kaj ce bo men ksn del kostuma dol padu kr pol smo diskfalificirani, pa ce pozabm k ce zablokiram vmes, pa nevem ce sem res dobra. zdej k gledam posnetke se vid da smo dobre ampak neki ni.....like.....men bo glava pocla upam da ne ggovorim prevec ni ti treba vec brt ce se ti neda ampak res sm zivcnaaaaaaaaa
1
🕒
 
Sej bo miamo don solo tko da ja ampak vrjam da ti bo uspel sam vse pozab
 
Girllllll chillll. A mate group? Ker to je lažje. Koreografijo znaš. In vrjem da v group formation je 100x lažje nastopat. Ker js mam solo in morm nastopat solo na drogu kaj če padem dol z droga? No ampak vrjem da takrt če boš kej zafrknla te bo rešu adrenalin. Drgač v čem pa tekmuješ?
 
Te cist razumem jaz mam tud vedno tremo pred nastopam al pa tekmo,umir se zadihi se zber in bo vse uredu, odlicna si dobr ti bo slo in zazigale boste. Vso srecoo pa sporoc kako je slo piki<3
 
Moj blog: Moj dnevnik 2 prihaja!!! :book::fire: Ful me zanima tvoje mnenje :smile::thought_balloon: tko da...
IZIDE V SOBOTO OB 15:00 :alarm_clock::tada:
Se bereva :eyes::yellow_heart:
1
🕒
 
Oki ofc girl! Preberem
 
Sm maybe bl zvecer
 
naročena<3
0
🕒
 
Grazie
 
Jutro! Js sm ful zivcna kr mamo jutr pa v nedeljo tekmo v novem mestu....
1
🕒
 
vso srečo<333
 
srečno girlll
 
V čem pa tekmuješ?
 
jutro ura je 6.38
2
🕒
 
Hiiiii!!! Js sm se odločila da bo pisala blog. Yes...again.....in zdej rabm vedt kaj bi vi radi bral.
1
Nek aesthetic blogec
Q&A
da mi vi v nabiralnik napisete, teme, pol glasujete za temo, in o tem napisem blog
🕒
 
Jih, ne vem vsi predlogi so dobri. #3?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Značka Avatar Heart je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Hannah
Hej, pred nekaj časa si se naročila name. ...
 
Avatar MONAlisa sporoča pilovcem/kam:
sem mal prenovila profil, če se vam da poglejteee
 
Avatar MONAlisa je pisal/a pilovcu/ki: Avatar lovesky
hejj! sm vidla sporočil(komentarji mi ne ...
 
Avatar lovesky je pisal/a pilovcu/ki: Avatar MONAlisa
Ej moli, a bi mal klepetala???!!!
 
Avatar Rokometašica je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Revija PIL
hej!! res vas prosim za poster si takooo ...
 
Avatar lovesky je pisal/a pilovcu/ki: Avatar ~♥ lunna ♥~
ojla lunči!! KOK SIII!!!!
 
Avatar Rachel Green je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Maths_help:))
nab
 
Avatar #karolina je pisal/a pilovcu/ki: Avatar ~♥ lunna ♥~
nnaarrročena
 
Avatar Karla💙 sporoča pilovcem/kam:
13 dni do POLETNIH POČITNIC 9.r pa še mate ...
 
Avatar Maths_help:)) je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Rachel Green
Klepet?
 
Avatar Maths_help:)) je pisal/a pilovcu/ki: Avatar CrazyFrog13
Boljšega profila pa še nisem brala! Res je ...
 
Avatar MONAlisa sporoča pilovcem/kam:
ej, gajs.... drgč me ni trba klicat monalisa ...
 
Avatar lovesky je pisal/a pilovcu/ki: Avatar MONAlisa
Ko sem pogledala tvoj profil, sem videla ...
 
narocena
 
narocena
 
Avatar ~♥ lunna ♥~ je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Stela
narocena
 
Avatar ~♥ lunna ♥~ je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Pillover
narocena
 
Avatar ~♥ lunna ♥~ je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Yana10
narocena
 
Avatar ~♥ lunna ♥~ je pisal/a pilovcu/ki: Avatar lovesky
narocena
 
narocena
 
narocena
 
Avatar Bellaza2 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar lovesky
klepetek?
 
Avatar ~♥ lunna ♥~ je pisal/a pilovcu/ki: Avatar clean girl
narocena
 
Avatar ~♥ lunna ♥~ je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Ajda V.
narocena
 
Avatar ~♥ lunna ♥~ je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Bela
narocena