snofi
Naslednji Pil izide 4. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

KOTIČEK PILOVCA/KE

Avatar
Anonim
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.

Sporočila:

okj pa se eno zadno objavo dneva ker res nmorm pac jst ga tok pogresam pac dusa me boli pa skoz mi jena mislih ampk on ma itk zdej zensko sm vesela zanga ampk je tezko gledat to zensko k ves da ma ona use kar si ti kdrkol hotla in pc mam tko obcutk da snm ga za zmeri zgubla kar mi je pa grozn in res sm se dans u soli sskor zjokala zrd nega
0
 
we were like fire and gasoline but we still burned together
0
 
okj guys dans bom pr seb odprla eno temo k je to res moj opinion na temu in res nobe ga ne judagm ce ma drugacno mnenje to je samo moje osebno mnenje men se zdida je rex zamenite r z s prevc postou normalizeran ker to bo najbolj intimante act of love to je najbljizi ko bota z clovekom in pac men je crazy ko slisim da se ene pr nas skor z vsakim ker to je blo narjen in ustvarjn za človeka ki sta si najblijizi k se nouta nikol zapustla k sta za zmeri skp in ni to hobi ampk je to neki kr se dela z enim clovekom in ne vecimi
0
 
OKAY so first samo se enkrt mi nekdo rece da rab summer body SUMMER BODY NE OBSTAJA use ste lepe kakrsne ste in kakrsni ste in se vidimo julija v kjut bikinijo z hip dippsi sofz busijem pa karsno koli ritjo zato kere se nebomo sekirale kaj si drugi mislijo o nasa ker mamo boljse stvari za delat u lajfu kokr se sekirat kaj si nek mali fantek ko je isto star ko me misli o nas k je zasvojen s tik tokom in gleda sfotoshopirana telesa ne se mi sekirat k ste use lepe in prfect mwahh:heart::heart:
0
 
ojj guys ful se opravicujm da nism objavla nic od sobote res sm hotla ampk nism najdla casa ampk zele po tem sledijo objave
0
 
hejj grl ce sm prou stekala si si ti account nardila in si una iz svetovalnice??
0
 
ojj girlyy ja ta sm ja
 
ojlaa guys dans pa part 3 o mojmu lajfu kako sm najda vero v Boga spet torj ce ste bral prejsn part vete cene precekirite pa bote vedl ce seveda hocte torj use se je zaceal k je blo konc sole in pol je biu oratorij in sm bla animatorka no in mi smo takrt zacel met pogovore o veri in tem jst sm bla pa takrt ful v te dilemi in pol je blo to konc 2 dneva in pospravlamo in mi v zupniji enfga zupnikovega pomocnika k ful velik ve in kar govori je res worth poslusanja in on nm je un da razlagu lih kako je on najdu vero in da je biu tud on v dilemi pac opisvou je moj situaton in smo res stal pa poslusal 1 uro in takrt sm jst uno noc prvic ztmolila da sm se pogovarjala z Bogom in takrt sm jst cutla holy spiret res neznam opisat obcutka in od takrt jst hodm redno k masi molm berm Sveto pismo in is safe to say da me je vera sprmenla in da sm zdej taka oseba k sm in honestley love this hvala kdorkoli bere ce mate ksna uprasanja prasite vasa anonimna
3
 
ne da se mi prijavit
Zakaj deliš svojo življenjsko zgodbo???
 
Ne da se mi prjavt mogoce zato kr bi rada koga spodbudila al pa navdihnila s svojo zgodbo? A si pomislu/pomislna na to? Drgacc pa anonimna jss sm res vesela kr to z nami delis in ponosna natee hehe<3 me veseli da si nasla tako "veselje" (nevemm kako nej recemm hehe) pri veri❤ jss z veseljem se poslusamm kako si se spopadla z vsem temm tkodaa jaa;)
 
yeaaa
 
hvalaaa ful mi pomen tko res sta srcka
 
"Even the darkest night will end, and the sun will rise."
"You make the world a better place just by being in it."
"Sometimes the smallest things take up the most room in your heart."
guys plis povejte kasne qouet bi pac tko deep sad vibes happy vibes povejte plis
3
 
Menn so cist vsi vsecc k jih das heheh;)
 
hvalaaa ti girlyyy love you so much for this
 

Obvestila

29.1.2025
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE

Naročniki revije Pil, pozor!

Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.

Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.

Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.

Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija. 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Avatar Anonim sporoča pilovcem/kam:
okj pa se eno zadno objavo dneva ker res ...
 
Avatar Anonim sporoča pilovcem/kam:
we were like fire and gasoline but we still ...
 
Avatar Anonim sporoča pilovcem/kam:
okj guys dans bom pr seb odprla eno temo ...
 
Avatar Anonim sporoča pilovcem/kam:
OKAY so first samo se enkrt mi nekdo rece ...
 
Avatar Anonim sporoča pilovcem/kam:
ojj guys ful se opravicujm da nism objavla ...
 
Avatar Girl7 sporoča pilovcem/kam:
Ajde Kaja:fire::fire::fire::nail_care::nail_care::nail_care:
 
Avatar obx je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Karla💙
Prides zdejj?
 
Avatar Girl7 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar davide_THE_violinist
narocena:sparkles:
 
Avatar Gromskastrela sporoča pilovcem/kam:
Heyy Jz vam že v naprej sam tok povem, da ...
 
Avatar #happygirl sporoča pilovcem/kam:
Guyss ik da sm zgodna ampak neki interesting ...
 
hejj dobrodošel :) ker si napisal, da se ...
 
Avatar Kpop girl je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Cruel Swiftie
hejj
 
Avatar Shine sporoča pilovcem/kam:
a mi loh kdo pove a v yellowjackets (ce je ...
 
Avatar MišMaš12 sporoča pilovcem/kam:
Sam poglj pa bom že vesela
 
Avatar Puncica11 sporoča pilovcem/kam:
Kako ste se imeli za vikend?:wave:
 
Avatar Tj232 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar MagicGirl7
Naročena. Zdiš se mi fajn:heart:
 
Avatar MišMaš12 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar # rada pomagam
Uu repca sam še en tedn pa bo tvoj rojstn ...
 
Avatar MišMaš12 sporoča pilovcem/kam:
Nabiralnik: Andreja! sploh ne vem kaj se ...
 
Avatar # rada pomagam sporoča pilovcem/kam:
nockooo:kissing_heart: lepoo spitee, paa ...
 
Avatar Baileygirl sprašuje pilovce/ke:
Eno vprašanje za vs folk. Al bi radi da ...
 
Avatar Shygirl9 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Cruel Swiftie
Vračam
 
Avatar Kpop girl sporoča pilovcem/kam:
večer guyss
 
Avatar Girl7 sporoča pilovcem/kam:
btw tist ko me hoce dodat na pinterestu naj ...
 
Hej davide! Res imaš kul profil!!! Upam, ...
 
Avatar Girl7 sporoča pilovcem/kam:
Kako si narediti pinterest profil skriven