clean girl
I don't care what you think of me. I don't even think about you.
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
hey girl!
doug se nisve menle. kje si mi?
doug se nisve menle. kje si mi?
0
🕒
hejlaaa, sam sporocam, da se summer blog ze pise, tkoda ga prcakujte kmauu <3 lovjuu so machh
4
🕒
iii ful sm vesela, da ma nasa sola podruznice in da u sestem dobimo tiste iz podruznice kr smo lani dobil tri punce iz podruznice in sm res vesela da so moje sosolke kr mi ful pomenijo.haha nvmm zakaj vam to govorimm but ful sm vesela in mormm z nekom to delit, tkodaa sm ugotovila,da se lah ful hit z nekim clovekom povezes u dveh letih <3 rada vas mam, and i will always love u :heart:
3
🕒
hejj girliess <3 za mene je poletje kocno ze tukiii, kr je uzuni ze ful vroc, nosim ze kratke hlace, SE SONCIM <3 in uglaunem sm se odlocla, da nardim en summer blog. tkodaa izberte naslov, in naslov z najvec stevili glasov zmaga :) dobite cimprejj, mwahhh uzivite u poletjuu, pa sam se 31 dni do pocitnic ( 9. razred: 22 dni)
2
🕒
Naročena
0
🕒
hejj guyzzz... uhhh ze doug se vam nism oglasila loll:broken_heart: bruhh umrla bomm jutr je spet sola, ampk we are gonna see our friends againn anee? :heartpulse: iii drgac pa vam morm povedat, da sm ful sem obssed s serijo the vampire diaries, pac ful priporocam🤎 drgac sma pa s frendico ucer gledale mean girls sam nama ni uspel do konca ampk ful dobr film tkodaa yeaa. tut to priporocam <3 tale tedn mam neki ocen sou wish me luck kr se se skor nc nism ucila:gun::grin: drgac pa tut vam zelim uso sreco tale tedn pa se kej vidimo <3 you got thiss:muscle:
2
🕒
ojj kk je slo na tekmovanju?! upam da fajn :heartbeat:
2
🕒
hejj. odlicno nam ke slo(trio smo bli). zmagals smo hehe, tkoda gremo jutr brjetn nazaj u palmanovo na zalkjucni koncert pa baje dobimo denarno nagrado (500 €, pa se razdeli na 3 dele) idkk bajee <3
hejj, how are yall? :kissing_heart: jutr mam tekmovanje iz klavirja (komorna) in sm kr excitedd, kr je u italiji heh, drgac paa kksne plane mate za cez vikend? sam se en dan pol pa vikend, tenks god, pa ne grem u solo, drgac paa mate too, sam se mau do pocitncc, you go thiss! :muscle:🩷 can't waitt na pocitnce, likeee aghhh. tkodaa mau se potrpmoo, ceprov mam se do konca maja tko 3 al 4 teste, i mean sj ni velik, sam prej jih ni blo tuk, pa se tko 2 sprasvanja, tkoda usaj 6 ocen se morm. dobit :gun: lov yall <33
3
🕒
oh hejj 🧸 js sm dost ok jaaa tud jst grem jutr v italijo hahah sam za tri dni pa u cremono ;)) pa yuh se mau do konca <33
Hejj❤️🩹
Js sm uredj,ti? Veliko sreče, babee<33
Držim pesti🤞
Ja samo še malo/veliko. Smo že na polovici... no recimo🙃
Js sm uredj,ti? Veliko sreče, babee<33
Držim pesti🤞
Ja samo še malo/veliko. Smo že na polovici... no recimo🙃
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
hiiiiiiiiii! končno sem lahko v klepetalniciii!! ...


