Nab. 1:
6777777
---------------------------
ODG: Broooo stop 2025
__________________
Nab. 2:
girlll ti sploh neves kok ti js zavidam lajf. ti nas tok velik tega dragega skinkera in v safori si bka whatt blagorrr
sem pa stoposto da si ful lepa in dej objavi se vec blogov plssssss
_________________
Odg.
Aww tyyy gurlieee<3 Drgač se napiše Sephora hihi<333
Hvala da se ti zdim lepa lol<3 Pa ofc bom še pisala bloge, mogoče bo že jutri en del<3333
6777777
---------------------------
ODG: Broooo stop 2025
__________________
Nab. 2:
girlll ti sploh neves kok ti js zavidam lajf. ti nas tok velik tega dragega skinkera in v safori si bka whatt blagorrr
sem pa stoposto da si ful lepa in dej objavi se vec blogov plssssss
_________________
Odg.
Aww tyyy gurlieee<3 Drgač se napiše Sephora hihi<333
Hvala da se ti zdim lepa lol<3 Pa ofc bom še pisala bloge, mogoče bo že jutri en del<3333
1
🕒
Hej :blush::frog:
sem nova na pilu in se še ne znajdem čist dobro :sweat_smile:
če nardim kej narobe ali kej ne štekam, prosim ne se smejat :joy::green_heart:
ful bom vesela kakšne pomoči ali nasvetov 🫶
hvala vsem že vnaprej :tulip::sparkles:
sem nova na pilu in se še ne znajdem čist dobro :sweat_smile:
če nardim kej narobe ali kej ne štekam, prosim ne se smejat :joy::green_heart:
ful bom vesela kakšne pomoči ali nasvetov 🫶
hvala vsem že vnaprej :tulip::sparkles:
1
🕒
Heeej, dobrodosla tuki. Upam da se bos mela fajn🫶 da ti bojo stvari bolj jasne si poglej tole: https://www.pil.si/pogosta-vprasanja
kaj bi radi videli v naslednjem delu bloga mini nasveti internetne starejše sestre?
0
🕒
pov.Jaz delam eno objavo 1h in pol glih hočm objavt pa se vse zbriše!!!!!!:tired_face::tired_face::tired_face:
2
🕒
O neeeeeee! Meni se to tudi kdaj zgodi. Sicer si pa raje vedno prej kopiraj besedilo za vsak slučaj...
https://www.youtube.com/shorts/8R2Y5p9QW-w
aaaa dejte to probattt
aaaa dejte to probattt
1
🕒
im backkkkkkk:punch::punch::punch::punch:
2
🕒
nab
kok si staraa
nocm bit nesramna sam pac lej podpisi se pa ti v nab odg
kok si staraa
nocm bit nesramna sam pac lej podpisi se pa ti v nab odg
1
🕒
a to je normalno, da nekdo ti posle neko sporocilce v nabiralnik in pol ko gres gledat v nabiralnik teg sporocila ni?
0
🕒
Jp, to sm neki ponesrec napisala pa poslala, pol pa ker je bla tko sam ena crka sem zbrisala…. Gres klepeet?
Umm, Rachel Green, veš da ona tu še ni 2 tedna, zato žal ne more pridet na klepet, kajne? Samo povem, da ne bo potem kakšen kreg spet, kot se zgodi včasih.
In ja, je normalno. Nekdo ti lahko napiše nekaj, ter potem to izbriše.
In ja, je normalno. Nekdo ti lahko napiše nekaj, ter potem to izbriše.
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
hiiiiiiiiii! končno sem lahko v klepetalniciii!! ...


