Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

KOTIČEK PILOVCA/KE

Avatar
Alex [he/him🏳️‍⚧️]
When the wind does blow, to and fro, you must get your shit together and fuck up them hoes.
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.

Sporočila:

Hellu, nekdo mi je pisal v skrivna sporočila in dovolil, da lahko vprašanja objavim tuki.

oky torj mam par uprasanj
1. torej ce prav razumem si punca, ampak se pocutis kot fant...?
2. torj ce si punca k se pocut kt fant mas zenske spolne organe, right? a si jih bos spremenu z operacijo al ne?
3. ce si torej punca in se opredeljujes kot fant, a si zdej spolno usmerjen kot gej (fant si in so ti vsec fantje) al si lejzbika in pac so ti usec punce ceprov si ti tut punca in zato ker so ti vsec punce se opredljujes kot fant, al kako…?
4. kdaj pa si se zacel pocutiti kot fant ceprav si bil punca? pri keri starosti?

Moji odgovori:
1. Rojen sem bil kot punca, ampak se identificiram kot fant.
2. Ja, imam ženske spolne organe. In čeprav sem trans, pomoje ne bom imel bottom surgery. Več o celem procesu tranzicije in moje osebne razloge, zakaj ne bom imel bottom surgery, najdeš na mojemu blogu. Fora tega, da si trans, je kako se počutiš in kako se dojemaš. Medicinska tranzicija pride šele pol.
3. Tud na to vprašanje imaš odgovor na mojemu blogu. Drgač se opredeljujem kot "gay and ambiamorous aroace" , tko da bejž na moj blog pogledat, kej to pomen in kako se je moja identiteta spreminjala čez čas, ko sem se še odkrival.
4. Da nisem čist punca, sem se začel zavedat pred približno enim letom, torej ke sm bil 14/15. Pol sem se neki časa identificiral kot "genderfluid" (definicija na blogu) in da sem binaren trans fant, sem ugotovil oktobra lani.

Upam, da sem odgovoril na tvoja vprašanja.
- Alex =]
8
 
Happy Trans Visibility Day, everyone!!
Ne glede na to, al ste trans al ne, podprite našo skupnost, napište kekšn lep komentar, ker at the end of the day, smo vsi še zmeri ljudje. Love y'all!
:blue_heart::heartpulse:🤍:heartpulse::blue_heart:
9
 
<33333
 
Tukaj je en vic, ki sem si ga zmislila:
What's an LGBT person's favorite cereal?
Queerios.
2
 
Ahahh lovam😂❤️❤️❤️
 
BTW, če mate kalršnokoli vprašanja, mi NE PIŠITE V SKRIVNA SPOROČILA, ker ne morem odgovorit in ne vem, kdo mi je napisal, zato ne morem odgovorit na vaša vprašanja! Pišite ni rajši v kotiček, v komentarje na blogih, al pa se dobimo v klepetalnici, sam prosim, ne mi dajat vprašanj v skrivna sporočila. Ne vem, a lahko drugi odgovarjate na skrivna sporočila al ne, ampak jz ne morem, zato ne morem napisat odgovorov na vaša vprašanja. Hvala za razumevanje! :heart:
5
 
Ja lahk odgovoriš na njih! Sam gre npr. na moj kotiček in klikneš na MOJ NABIRALNIK RDEČE BARVE IN NAPIŠEŠ SAMO ZAME SPOROČILO!!!

BTW: ČE GA PA NE VIDIŠ V KOTIČKU NPR. OD ENE PILOVKE JE TO ZARADI TEGA, KER IMA NABIRALNIK IZKLJOPLJEN ALI NISI NAROČEN NANJO- POGLEJ SVOJE FUNKCIJE V SVOJEM PROFILU IN BOŠ UGOTOVIL!!

Upam, da sem ti vsaj malo pomagala!<33
 
Vem, da lahko napišem pilovcu, če vem njegovo uporabniško ime. Ampak večina tistih, ke mi pišejo v nabiralnik, se ne podpišejo, zato ne vem, komu napisat odgovor
 
Em zakaj velike črke?
 
Ne vem important!???
 
Sydney ni se treba jezit, Alex lahko napišeš odgovor v blogu mogoće, nekaterim je mogoče neprijetno da bi drugi zvedeli kaj so spraševali pa ti rajši v nabiralnik pišejo :)
 
ja odgovoriti ne moreš, razen če se ti bi oseba v nabiralnik napisala vprašanje, potem ji lahko odgovoriš v njen/njegov nabiralnik
 
Se strinjamm<33
 
Jaz se nisem podpisala pa mi je odgovorila.
 
lahk sam u svojem kotičku odgovoriš
 
Ojlaaa<33
Ejj tvoj blog je tok zakonn pač js sm sicer tud del lgbtq (heh neote še zvedl) in sm se prou čudn počutla kr dejansko nism skor nč vedla o tem lol. Tk da ja hvala za ta blog<33 Drgač pa tud kot oseba se zdiš resss fajn tk da napiš če maš kdaj cajt za klepet? Lepo nedeljo<3
Lp
MM12
2
 
Aja pa 🌟NaRoČeNa🌟
 
narocena <333
btw res sm vesela da mamo na pilu se enga clana lgbtq+ pa tur tvoj blog je res fuuul dobr:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:.
1
 
Hej, imam nekaj vprašanj.
1. Kaj gre prvo, mleko ali kosmiči?
2. imaš še kakšno drugo naj serijo poleg Heartstopperja?
3. Ali rad bereš? Če ja, katera je tvoja naj knjiga ali pa žanr?
2
 
Ojj!
1. KOSMIČI 100%
2. Honestly, jz ful ne gledam TV-ja več, ampak drgač pa Bones, Karkol od DC, Riverdale...
3. Ja, rad berem, sicer mal manj kot včasih, ampak ok. Rad imam fantazijo, kekšno grozljivko, akcija... Zdej sm ful začel brat queer knjige, npr. Heartstopper, pa tud druge knjige od Alice Oseman si ful želim prebrat. Adam Silvera ima tud FUL dobre queer knjige (The first one to die at the end, They both die at the end, What if it's us, Here's to us, Simon VS the Homo Sapiens agenda). Moj NAJ avtor vseh časov pa je Rick Riordan aka Uncle Rick. Njegove knjige raziskujejo mitologijo (Percy Jackson, Heroes Of Olympus - grška in rimska mitologija, The Kane Chronicles - egipčanska mitologija, Magnus Chase and the gods of Asgard - nordijska mitologija). Poleg tega Uncle Rick tud ful naravno in lepo vključuje queer reprezentacijo, ki pa ni glavni fokus zgodb, tako da se da ful lepo brat.

Če maš pa še kekšno vprašanje, pa kr napiš! </3
 
1. Se strinjam, če daš mleko prvo, ne veš kok kosmičev dat.
2. Nice.
3. Uu končno še nekdo na pilu k rad bere grozljivke! Jaz sem tudi prebrala prvih pet Percy Jackson knjig, in moram reči, da so mi bile ful všeč. Glede na to, da so ti všeč fantazija, akcija in grozljivke, ti priporočam, da si prebereš sledeče zgodbe na pilu.
-Temne Skrivnosti družine Graves, lolygirl
- Med živim in neživim, Like Emojis
- Igre Laži, Rachel
- Apocalypse/ Doba strtih src (pilovke ki to objavlja ni več gor)
-Skrivnosti mesta Ravenwood, jaz
 
Kk, bom pogledal! <3
 
Pa vem da je še ena zgodba k ma LGBT reprezentacijo poleg moje, ampak se ne spomnim naslova
 
Aja, naslov je: Prijateljstvo, ljubezen, glasba
Pa še nekaj drugih se najde, če klikneš lgbt hashtag
 
Uuu sws too pa js pišem hehehh hvala za reklamoo😂😂 Alexx drgac ful najs blogi res jjih lovamm<333
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Avatar Heart je pisal/a pilovcu/ki: Avatar mogočepisateljica
Hej, vidim da si aktivna. Pridi v klepetalnico. ...
 
Avatar pig lover 🐷 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar cokies
kjeeeeeeee si najdla use kapceeeeee
 
Avatar cokies je pisal/a pilovcu/ki: Avatar jon1999
naročena
 
Avatar Yana10 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar MONSTIE♡
nab
 
Avatar cokies sporoča pilovcem/kam:
guys,kera je zalči?🥺 sori ker sprašuejm ...
 
Avatar Heart je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Spider boy
Hej, dobrodošel na tej spletni strani. Upam, ...
 
Avatar lolygirl sporoča pilovcem/kam:
guys, kema je sla grozn, like en kup besed ...
 
Avatar Yana10 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar MONSTIE♡
hej, narocena...ocitno prej nisem bla
 
Značka Avatar Loona_Lovegod sporoča pilovcem/kam:
highschool filmi so tak bullshit, nikol ne ...
 
Avatar MONSTIE♡ sporoča pilovcem/kam:
Guess who's back!:gift_heart::gift_heart:
 
Avatar Kinder Čokolada sporoča pilovcem/kam:
Kako smoo Guyss js bom letos probala bordat
 
Avatar #FreeGirl7 sporoča pilovcem/kam:
guysss lih sm pršla nazaj iz tekmovanjaa
 
Avatar Prijateljica je pisal/a pilovcu/ki: Avatar I love dance💖
hejj, sem spet prisla malo pokukat
 
Avatar Kpop-fan143 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar I_love_Japan
Heyyyyy Naročena
 
Avatar lolygirl je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Tj232
oj
 
Avatar lolygirl je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Heart
oj
 
Avatar lolygirl je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Skywalker11
oj
 
Avatar Kinder Čokolada je pisal/a pilovcu/ki: Avatar I_love_Japan
P.S. želiš, da ti povem, kje se naredi profil?
 
Avatar Kinder Čokolada je pisal/a pilovcu/ki: Avatar I_love_Japan
Hejlaa, si nova? Dobrodošla :) Naročena ...
 
Avatar pilovec sporoča pilovcem/kam:
Ste že našli vse kapice?
 
Avatar I_love_Japan je pisal/a pilovcu/ki: Avatar #Japan_girl ^.^
Imaš tudi ti rada Japonsko? I love it
 
Avatar I_love_Japan je pisal/a pilovcu/ki: Avatar #Japan_girl ^.^
Hejjj,
 
Avatar clean girl sporoča pilovcem/kam:
jutr pa mikluzzz anee:christmas_tree::heart:
 
Avatar Spider boy sporoča pilovcem/kam:
Hvala, Yana10:smiley::thumbsup:
 
Avatar pig lover 🐷 sporoča pilovcem/kam:
Poglejte profilček...